• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові діти допомогли збирати кошти на лікування Микити Кацалапа


Талион

У Чернігові діти допомогли збирати кошти на лікування Микити Кацалапа

 

Дитячі творчі колективи Чернігова згуртувалися заради чотирьохрічного Микитки Кацалапа. Хлопчик бореться з важкою хворобою. На його лікування потрібно 200 тис. євро. Благодійна акція на його підтримку відбулася у літньому театрі міста. До неї долучилося близько 20 дитячих колективів.Захід безкоштовний , але його учасники, батьки та діти, могли надати посильну благодійну допомогу, емоційну підтримку та поділитися часточкою свого позитиву. Організатори сподіваються , що проект стане традиційним. На сценічному майданчику діти зможуть проявити свої таланти та здібності і в той же час відчути свою причетність до доброї справи.

У цей день зібрали 25167 грн. Усі , хто долучився до проекту ” Я – супергерой” вірять в те, що Микитка одужає. Збір коштів на підтримку хлопчика триває. Усі , хто має добре серце, може долучитися до цієї акції та перерахувати гроші на банківські картки батьків Микити Кацалапа.

Приватбанк –

5168757391710029

Кацалап Марина Юріївна

5168745108531630

Кацалап Сергій Григорович

Ощадбанк –

4276550051996836 Данилюк Ірина Василівна
Джерело: "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кацалап

Добавить в:
 
 


Центр Комплект