Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Мати в могилі, батько в СІЗО, дітей забрали чужі люди

Радио
Радио

Мати в могилі, батько в СІЗО, дітей забрали чужі люди

Першого вересня в селі Гмирянка Ічнянської громади попроїдалися з 31-річною Ганною Озірською. Жінка померла внаслідок тяжких опіків. У Ганни було обпечено 60 відсотків тіяа: вся спина, сідниці, промежина, обидва стегна, а також голова і руки. Опіковий шок і рани від першого до четвертого, найскладнішого, ступеня. 23 серпня Ганну у дворі підпалив чоловік, 38-річний Андрій Сиротенко.Пара нажила четверо дітей, та стосунки не узаконювали. Ганні було вигідно рахуватися багатодітною матір'ю-одиначкою, щоб отримувати більше дитячих виплат. На ці гроші купували не тільки їжу, одяг, а й випивку і цигарки. Мати теж курила. Родина перебувала на обліку в Центрі соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Ічнянської міської ради.

Близько десяти років тому Озірська-Сиротенко «прославилися» тим, що начебто прив'язувала до ліжка дворічного сина Матвія. Хлопчика вилучили з родини, його забрала на виховання інша сім'я. З батьками жило троє дітей: Уляна, 12 років. Олександра, 10 років, та Тимофійчик, якому ще й двох немає.

За чутками, через дітей і почався скандал. Начебто Ганна вдарила дочку Сашу і чоловіка це дуже розлютило. Андрій і Ганна лаялися у дворі. Як Озірську чоловік лупцює ногами і руками, а потім поливає з літрової пластикової пляшки рідиною, і жінка спалахує, як факел, бачили сусіди. Андрію обпекло лише руки. Жінку кинулися рятувати, але синтетичний одяг розплавився на ній.

Обох відвезли до Ічнянської міської лікарні. Дружину — у реанімацію, чоловіка — в терапевтичне відділення. Жінка хоча і була у вкрай важкому стані, але при тямі.

«...Під час допиту в якості потерпілої вона вказала на те, що її чоловік вилив на неї бензин та підпалив», — сказано в ухвалі Прилуцького міськрайонного суду від 25 серпня. Цього дня Сиротенку обирали запобіжний захід. Його відправили в СІЗО на два місяці. Мови про м’якший захід і бути не могло. Адже слідство надало суду докази, що Ганна неодноразово викликала поліцію, коли Андрій вчиняв домашнє насильство.

Також слідчі аргументували, що, перебуваючи на волі, Сиротенко може впливати на дружину, схиляти до зміни показів. Адже від початку пояснював, що це дружина вилила на себе бензин, закурила і сама себе підпалила.

За прогнозами лікарів, шанси вижити в Озірської були 50 на 50. Отож близькі надіялися. Особливо діти. їх після трагедії забрали до лікарні, бо полишити ні на кого було. Ганна не гмирянська, приїжджа.Аби врятувати обпечену, її перевезли до обласної лікарні. Та організм не витримав. На похороні з трьох дітей була лише 12-річна Уляна.

— Дітей забрали в село Ольшану куми родини. Збираються оформити опіку, — розповіла Тетяна Супруненко, староста Гмиряики Нині поліція розслідує провадження за статтею 121 Кримінального кодексу (умисне тяжке тілесне ушкодження). Підозрюваному Андрію Сиротенку загрожує від семи до десяти років тюрми.

Валентна Остерська, «ВісникЧ» №36 (1843) від 9 вересня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гмирянка, Ічнянська, громада, суд

Добавить в:
 
 


Центр Комплект