• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Без урочистостей, але повчально для всіх


Без урочистостей, але повчально для всіх


Зупинка у центрі Щаснівки

У селах Щаснівка і Осовець Бобровицької об’єднаної територіальної громади люди спорудили й облаштували гарненькі автобусні зупинки і самі їх доглядають.Ні в кого не піднімається рука тут насміти, обмалювати чи вчинити інше паскудство. Для сміття є спеціальна посудина, яку періодично очищають від непотребу місцеві жителі, самі собою призначені для цієї добровільної роботи, і відповідальні перед собою і громадою.

Зупинки спорудили жителі сіл без ніякого бюджетного чи піар-благодійного фінансування, не затівали й урочистостей з нагоди відкриття, як ото написали у обласних ЗМІ про урочисте відкриття зупинки у селі Ушня на Меншині, з розрізанням червоної стрічки за участі депутата обласноїради, власника агрофірми – спонсора «грандіозної» споруди.
У Щаснівці і Осовці (Щаснівський старостинський округ) тримають зупинки у зразковому стані не заради чийогось піару, а показують приклад повсякденної норми цивілізованого сільського життя, як певний реальний крок до євро стандартів, про які так любимо лементувати.

Цей приклад мав би стати наглядним і для центру громади – Бобровиці. Порівняймо сільські зупинки із зупинками біля Бобровицького ринку, на «Механізаторській» і на Змачинського навпроти побуткомбінату.Як вони «впишуться» в ландшафт Бобровиці, коли завершиться реконструкція центральної площі за великі бюджетні гроші? До порівняння закликаю і тих бобровичан та гостей міста, які на кінець дня залишають передусім на зупинці біля ринку гори сміття, зате гордяться, що незалежні й галопом летять у Євросоюз.

Григорій Осовський, «Чернігівщина» №36 (854) від 9 вересня 2021 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бобровиччина, зупинки, Щаснівка, Осовець, реконструкція, оновлення, сміття, Бобровиця

Добавить в:
 
 


Центр Комплект