• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 1 вересня для дітей з особливими потребами


1 вересня для дітей з особливими потребами

13 першачків цього року пішли на навчання до Чернігівського реабілітаційного центру №2. Разом з тим у закладі провели квест, присвячений 30-річчю Незалежності України.Команди пройшли 8 локацій. Знання, які діти отримали під час навчання, використали при проходженні станцій. Одна з них називалася “Історична Україна”.

У закладі навчається 209 дітей, разом з дошкільним відділенням. Цього року програму доповнили заняттями в кабінеті соціально-побутового орієнтування. Оновити деякі класи допомогли благодійники та депутати міської ради.


Батько учня 2-го класу Олександр Красногор вважає, що саме любов та уважне ставлення до дітей дасть їм великий поштовх у розвитку. Він – один з тих, хто підтримує цей заклад.

До свята знань благодійники підготували для дітей подарунки – випускників пригостили піццею, а першачкам вручили набори концелярського приладдя.

Наразі заклад чекає на встановлення системи кондиціонування музичного класу, а також проходження тендеру на заміну огорожі навколо приміщення центру.

Джерело: телеканал Новий Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: діти

Добавить в:
 
 


Центр Комплект