• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Після концерту The Hardkiss дах Літнього театру полатали: коли зроблять повну реконструкцію?


Радио

Після концерту The Hardkiss дах Літнього театру полатали: коли зроблять повну реконструкцію?

Дах літнього театру у Чернігові після концерту гурту «The Hardkiss» залатали, а реконструкцію будівлі планують у найближчі роки. Жоден концерт організатори не скасовували. Про це Суспільному розповів директор КП « Центральний парк культури і відпочинку» Володимир Хольченков.«Ми що змогли, ми зробили своїми силами. Але це має бути великий проєкт і її треба перекривати повністю. Місця, де було видно ми перекрили, зробили власними силами. Зробили на максимум, як це було можливо. Трішки виправили положення. Будемо сподіватися, що все буде нормально. Але ніхто не застрахований».

Відкрили Літній театр у 1986 році. Відтоді реконструкцію приміщення тут жодного разу не проводили, лише косметичний ремонт, каже директор комунального підприємства « Центральний парк культури і відпочинку» Володимир Хольченков.

На минулому тижні на стан Літнього театру у Чернігові поскаржилася солістка гурту «The Hardkiss» Юлія Саніна. 26 серпня у день виступу під час саундчеку вона зняла відео і виклала у соціальні мережі.

Поскаржилися на стан літнього театру під час виступу гурту і чернігівці, які відвідали тоді концерт.

«Коли ми прийшли на концерт, тоді дощу не було. Але все ж таки ці краплі і вода залишилась на даху літнього театру і було дискомфортно. Оскільки ми купили квитки на певні місця і ми не могли там сісти, оскільки лавки були мокрі, вони були сирі, а потім коли ми стали на сходах, то ти знімаєш відео, а тобі капає на телефон, тобі капає за шию, це було дуже дискомфортно», – розповіла чернігівка Інна Кужель.

«Я думаю 100% треба мінімально зробити дах театру і косметичний ремонт всієї будівлі. За нами була мокра підлога. Наші друзі, які стояли за нами, то на них капало. І помічав як біля клавішника капало під час концерту, хоча дощу вже не було», – зазначив чернігівець Антон Бабенко.

Реконструкція літнього театру проведуть у найближчі роки. Зараз розробляються проєкти. Один із них Суспільному показав Володимир Хольченков. Літній театр у майбутньому бачать у вигляді трансформера.

«Будівлю плануємо розширити до колони. Це основа, що тримає конструкцію. Вона буде об’ємніше. Вміщатися зможе більша кількість глядачів. У вигляді трансформера плануємо зробити всередині для проведення будь-якого заходу. Цей майданчик зможе прийняти до трьох тисяч людей. Є проблематика, може й добре, що вона проявилася зараз. Ми будемо прискорювати процес реконструкції літнього театру».

Джерело: Суспільне Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Літній, театр

Добавить в:
 
 


Центр Комплект