• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » До батька Бориса Михайлова, побігати і поїсти вареників


До батька Бориса Михайлова, побігати і поїсти вареників

21 серпня в Бахмачі були «вареничні біга».— Це вже 33-й забіг. Перший був у 1987 році. Дистанції: шість кілометрів — для дорослих, три кілометри і п’ятсот метрів — для дітей. Здебільшого бігаємо весною, але через карантинні обмеження перенесли на літо. Цьогоріч було 220 учасників із Львівської, Івано-Франківської, Житомирської, Одеської, Полтавської, Харківської, Київської областей і міста Сєвєродонецька. Найбільше — з Чернігівської і Сумської областей, — розповів 60-річний Борис Михайлов, організатор забігу.

— Хто прибіг першим?

— З чоловіків — Павло Олейник зі Сновська. Перший раз, у 2005 році, він біг ще школярем. З жінок — Дар’я Михайлова з Бахмача, моя донька. Вона майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор. Найстаршим учасником забігу був 84-річний Іван Пата з Шостки Сумської області, наймолодшою — півторарічна Даша Михайлова, моя онучка. Взагалі, цього разу приймала участь майже вся моя родина, — Борис Валерійович починає перелічувати: — Дві доньки, син, два зяті, дві онучки.Чоловік п’ятнадцять точно — усі бігли. Дружина тільки прихворіла.

— Участь у забігу платна?

— Так, Але ціни символічні. З дітей беремо десять гривень, члени клубу і люди за 60 років безкоштовно. Усі інші — сто гривень. Нагороджуємо перших десять переможців. Отримують грошові премії від тисячі гривень. Інші подарунки вони можуть вибрати самостійно. Подарунки надають спонсори.

— Чому саме «вареничні біга»?

— Раніше після фінішу учасники йшли до столу і їли плов. Але його довго готувати, тому замінили варениками.

Ольга Самсоненко, «ВісникЧ» №34 (1841) від 26 серпня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бахмач, Самсоненко, ВісникЧ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект