Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Дворічна Леся Горова померла в лікарні. У неї були важкі опіки

Дворічна Леся Горова померла в лікарні. У неї були важкі опіки

2 серпня в дитячій обласній лікарні померла дворічна Леся Горова з села Григорівки, що на Бахмаччині. Медики робили все можливе, аби її врятувати. Але привезли дівчинку вже запізно. Обпеклося дитя ще 19 липня.Леся з двійнят. Братику Павлику пощастило, він обійшов посудину з окропом.

Того дня батьки, 18-річна Дата та 29-річний Іван, різали птицю. Закип’ятили воду. Кажуть, саме в миску з окропом і сіла Леся. Дитина обпекла дупку, спинку, животик. Однак батьки не викликали медика, хоча в селі є амбулаторія. І не повезли швиденько до лікарні. А стали займатися самолікуванням, народними методами. їздили по знахарях з сусідніх сіл, ті дали їм якусь мазь. Лише на п’ятий день, коли прийшла свекруха і побачила, як мучиться дитя, підняла крик. І маля госпіталізували.

Ця історія шокувала жителів Григорівки. Вони і досі не можуть зрозуміти, чому Лесю відразу не повезли рятувати? Тим паче, що Даша та Іван не п’яниці. Вона майбутній медик! Після дев’ятого класу вступила до Конотопського медичного коледжу. Та подальшому навчанню завадило заміжжя, а потім і народження дітей. У 2019 році Даша вийшла заміж за Івана, з яким любилися ще зі школи. Іван має досвід догляду за дітьми (у першому шлюбі у нього двоє діток). І теж не кинувся за допомогою до лікарів. Родина Горових на обліку соцслужб не перебувала.

Нині поліція з’ясовує всі обставини трагедії. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 етапі 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство). Можливо, у процесі слідства справу перекваліфікують.

Валентина Остерська, «ВісникЧ» №31 (1838) від 5 серпня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Григорівка, Бахмаччина, опіки, Остерська, ВісникЧ

Добавить в: