Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Двоє захисників з Чернігова потрапили в лікарню Дніпра через поранення та опіки

Двоє захисників з Чернігова потрапили в лікарню Дніпра через поранення та опіки

 

Чернігівський захисник, 30-річний Юрій Василенко потрапив у лікарню міста Дніпра з пораненням обох ніг. Наш кореспондент поспілкувався з мамою Любов’ю Василенко. Вона тільки 12 жовтня дізналася, що син знаходиться в шпиталі.

Юра зателефонував мамі ввечері 10-го жовтня.

- Доброго вечора. Як ти, мам?

- Все добре. Як ти, сину?

- І в мене все добре..

Вона і не здогадувалася, що її син потрапив у лікарню міста Дніпра з пораненнями обох ніг. Але почувши його бадьорий голос, і знаючи, що Юра вже 3 місяці воює на Донецькому напрямку, де зараз дуже тяжко, заспокоїлася. Так вона його виховала, що він боявся порушити мамин спокій. Про те, що він знаходиться в лікарні, знала тільки дружина Оля. Юрчика багато хто пам’ятає, як актора нашого відомого Театру тіней «Delight», потім як фотокореспондента Нацкорпусу, і взагалі, як доброго, чуйного, гарного українського хлопця, який з перших днів повномасштабного вторгнення, пішов захищати наше місто на прикордоння Чернігівщини.
Вона до сих пір докладно не знає, що саме трапилося, бо Юра не розповідає. Тільки зі слів невістки та його друзів. Він розповів тільки про дуже гарне ставлення медичного персоналу до наших бійців. Мати щаслива, що він живий та вірить, що син встане на ноги.
Юлія Чуйко, подруга Юри, що 15 років тому танцювала з ним в танцювальному колективі “Inside”, написала в Інстаграм, що він отримав важкі поранення: «Безліч уламків, зламана рука, струс мозку, сильно поранені ноги. Поки що він не встає з ліжка. Треба в прямому сенсі ставити на ноги, нашого захисника! Знаючи Юру, як тільки він відновиться, то знову повернеться на фронт. Тому ми маємо допомогти фінансово».

У лікарню майже одночасно, з обпаленим обличчям та руками, потрапив і друг Юри Василенка, наш чернігівський воїн Олександр Тарнавський, якого багато містян знають, ще й як громадського активіста. Він теж воював на Донецькому напрямку. Олександр Тарнавський підтвердив своє знаходження у лікарні Дніпра, але подробиць не розповідав, посилаючись на заборону керівництва. Також відмітив, що грошової допомоги поки що не потребує.Крім отримання поранень, Юрій втратив все спорядження та форму.

Тому, ми публікуємо посилання на безпечний банківський переказ та номери банківських карток:

Юрій Василенко: https://send.monobank.ua/jar/5w3jitdd6o

Картки:

5358380886600470

4149499396989053

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Василенко, Тарнавський, поранення, шпиталь, опіки

Добавить в: