Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У музеї «Ганнина пустинь» пройшов концерт на честь Пантелеймона Куліша (фото)

У музеї «Ганнина пустинь» пройшов концерт на честь Пантелеймона Куліша (фото)

З нагоди 202-ї річниці від дня народження українського поета, прозаїка, публіциста, історика, перекладача і філософа Пантелеймона Олександровича Куліша 7 серпня 2021 року в Історико-меморіальному музеї-заповіднику «Ганнина пустинь», що на Борзнянщині в селі Оленівка (хутір Мотронівка), відбулися урочисті заходи.


Вшанувати видатного українця прибули представники влади, громадськості та духовенство. В пам’ять про Пантелеймона Куліша, його дружини, письменниці Ганни Барвінок та її брата, українського громадсько-політичного діяча Василя Білозерського, чиї могили знаходяться на території заповідника, була відслужена заупокійна літія. В молитвах також згадали ще одного видатного українського державного діяча і мецената, чиїми зусиллями меморіальний музей-заповідник «Ганнина пустинь» підтримувався багато років - Героя України Івана Степановича Плюща. Саме за його безпосередньої участі у 2000 році було засновано Чернігівське відділення Міжнародного благодійного фонду Пантелеймона Куліша.

По завершенню офіційної частини на імпровізованій сцені перед хатинкою, в якій мешкала родина Кулішів, відбувся святковий концерт за участю аматорських колективів Борзнянщини та концертних виконавців Чернігівського обласного філармонійного центру: заслужених артистів України Володимира Гришина і Сергія Сулимовського, а також артистки Вікторії Олійник. Провів урочистості заслужений артист України Олексій Биш.

Джерело: Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: річниця, Куліш

Добавить в: