Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівські боксери на Кубку України побили свій рекорд

Чернігівські боксери на Кубку України побили свій рекорд

З потужним результатом повернулися чернігівські боксери з Кубку України, присвяченого 53-ому Меморіалу Макара Мазая, що проходив у Маріуполі з 26 липня по 1 серпня. Чернігівську область представляли 7 спортсменів, які вибороли 4 нагороди. Про перебіг подій призери та їх тренери розповіли на пресконференціі 6 серпня.

Золото вибороли Денис Песоцький та Андрій Тимошенко, бронзу одержали Данило Жасан та Данило Гора. Призерів привітали Президент Чернігівської обласної федерації боксу Євгеній Артюх, відомий боксер Дмитро Митрофанов та представники міської і обласної влади.Валерій Бондаренко секретар чернігвської обласної федерації боксу:
- Ми побили наш минулорічний рекорд, коли в нас було 3 нагороди, а в цьому році - 4. Тож ми з оптимізмом дивимось у майбутній чемпіонат України і дай Бог чемпіонат Світу.

Павло Примаченко тренер Дениса Песоцького:
- Дуже гарний результа, тим більше, що Денис другий раз виграв Кубок України. Кубок України для нас це як етап підготовки до чемпіонату України.

Понад 120 учасників взяли участь у цих змаганнях. За словами чемпіонів, було нелегко. Тренувалися по два рази на день і дотримувалися суворих обмежень.

Наразі чернігівські боксери готуються до Чемпіонату України, який стартуватиме 6 вересня в Одессі.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: боксери, Песоцький, Тимошенко, Жасан, Гора, Артюх, Митрофанов

Добавить в: