• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівська обласна лікарня святкує 70-річчя


Чернігівська обласна лікарня святкує 70-річчя

Сьогодні 6 серпня Чернігівська обласна лікарня святкує 70-річчя. З цієї нагоди у Чернiгiвському обласному фiлармонiйному центрі фестивалiв та концертних програм пройдуть урочисті заходи. Також своїх колег та підлеглих привітав генеральний директор КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР Андрій Михайлович Жиденко:Шановні працівники Чернігівської обласної лікарні!
Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди 70 – ї річниці нашого медичного закладу.
Щоб повернути людині радість життя існує найблагородніша у світі професія – медичний працівник.

Чернігівська обласна лікарня за час своєї діяльності досягла високого рівня високоспеціалізованої медичної допомоги. Вона завжди була, є і буде флагманом медичної допомоги в області. Наша лікарня є однією з найкращих медичних закладів України. Окрасою лікарні є високопрофесійний колектив однодумців - 5 з них мають звання Заслужений лікар України, 7 лікарів мають науковий ступінь, 133 лікарі мають вищу кваліфікаційну категорію, 4 - Лауреати обласної премії ім.Іллі Буяльського та ін.
Завдячуючи вашій наполегливій, кропіткій праці наша лікарня є провідною в Україні по проведенню операцій на органах травлення, стентування коронарних та церебральних судинах, хіміоемболізації при пухлинах різних локалізацій, лапараскопічних операцій за всіма напрямками.
Чимало зроблено за ці роки щодо зміцнення матеріально – технічної бази, одночасно намічено великі плани.
Я щиро дякую вам, шановні працівники, ветерани обласної лікарні, за вашу самовіддану працю, високий професіоналізм. Нехай золота струна ваших сердець, невгасиме тепло ваших долонь життєдайним джерелом випромінює милосердя до хворих, до усіх, хто потребує вашої допомоги. Хай ваші магічні сили повертають їм сили насолоджуватися світом, жити і радіти. Зичу вам бездоганного здоров’я та незгасної життєвої енергії, добробуту і благополуччя у родинах. Хай панують мир і злагода у ваших родинах.


Редакція сайту Gorod.cn.ua долучається до привітань!

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Жиденко, лікарня, ювілей

Добавить в:
 
 


Центр Комплект