Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Облрада виділила 1 мільйон на компенсації постраждалим від вибуху складів біля Ічні
Рекламодателям

Радио
Радио

Облрада виділила 1 мільйон на компенсації постраждалим від вибуху складів біля Ічні

1 мільйон гривень виділять з обласного бюджету людям, які постраждали під час вибуху на складах з боєприпасами біля Ічні. Таке рішення ухвалили на сесії Чернігівської облради. Першочергово в проекті рішення планувалося виділити на ці потреби 4 мільйони гривень. Коли саме розподілять гроші поки невідомо. Про це Суспільному повідомила заступниця міського голови Ічні Лариса Мілова.З її слів, не раніше ніж через тиждень в міській раді створять комісію, яка визначатиме хто першочергово отримає допомогу та яким чином розподілятимуться гроші.

«Ми піднімаємо зараз тільки списки, які були тоді направлені, документи. Тільки після цього, ми будемо приймати рішення. Порівняємо, хто отримав, хто не отримав. Спочатку потрібно дослідити це все, а потім приймати рішення: кому, як і по якій системі. Буде створена комісія, яка буде приймати це рішення. Комісія буде складатися з числа депутатів, фінансистів, там будуть всі, хто дотичний до цього питання, тому що питання дуже складне», – сказала Лариса Мілова.Нагадаємо, вибух на складах з боєприпасами поблизу Ічні стався у 2018 році. Вибухами снарядів було зруйновано 19 будинків, 57 визнали частково пошкодженими. Люди не постраждали.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Облрада, Ічня, Мілова

Добавить в:
 
 


Центр Комплект