• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Місто Славутич піднімає дискусію про можливість приєднатися до Чернігівщини


Місто Славутич піднімає дискусію про можливість приєднатися до Чернігівщини

Місто Славутич піднімає дискусію про його місце в складі Київської області. Свою думку публічно на власній сторінці у Фейсбук висловив Михайло Шинкаренко - колишній заступник міського голови Юрія Фомічева. Зокрема, він звертає увагу на те, що в Славутичі під час засідання позачергової сесії депутати проголосували за збереження суду у місті, а не перенесення його до Вишгороду. Далі цитуємо:Славутич сьогодні входить до складу Вишгородського району Київщини. Що маємо- швидка допомога- Бориспільського району (виклик через Бориспіль ). Податкова - Броварська. Поліція - Вишгородська. Суд планують перевести до Вишгорода. Що в нас ще залишилось перевести в Вишгород , Бровари чи Бориспіль - морг, кладовище, пенсійний фонд?
З іншого боку, куди ми їздимо лікуватися до «вузьких» спеціалістів? Правильно- в Чернігів. Де вже народжують переважна більшість Славутичанок- в Чернігові (40 з 55 за півроку).
Які населені пункти нас оточують? Чернігівської області. Куди їздять на вихідні розважатися Славутичани - переважно у Чернігів.

Багато хто вже і квартири там придбав.
Так може досить ховати голову в пісок? Може дивлячись правді в очі, почати розглядати можливість переходу Славутича з Київської до Чернігівськоі області, з можливістю створення потужноі ОТГ з центром в Славутичі: - від Любеча до Дніпровського. З можливістю отримати всі переваги якісного медичного обслуговування і доступності адмін послуг?
Написав Михайло Шинкаренко.

Джерело: телеканал "Дитинець"Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Славутич, Шинкаренко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект