• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Отруєння в таборі «Таємниці Карпат»: усіх 17 дітей виписали з лікарні


Талион

Отруєння в таборі «Таємниці Карпат»: усіх 17 дітей виписали з лікарні

 

На Прикарпатті 17 дітей, які отруїлись на відпочинку в селі Яблуниця, виписали з лікарняних закладів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.«22-23.07.2021 до лікувальних закладів з попереднім діагнозом - «гострий гастроентероколіт» в стані середньої степені важкості було госпіталізовано 19 осіб, з них 17 дітей, які відпочивали в готелі в с. Яблуниця, Поляницької ТГ, Надвірнянського р-ну. (Яремчанська МЛ - 9 осіб, з них 8 дітей, Надвірнянська ДЛ - 9 дітей та Надвірнянська ЦРЛ - 1 особа.). Станом на 17.00 25.07.2021 всі (19 чол., з них 17 дітей) захворілі виписані з лікувальних закладів», - повідомляє управління ОДА.

За їхньою інформацією, обставини та причина отруєння встановлюють.

Читайте також: 10-річна Катерина Карета з Чернігова розповіла, який жах творився у готелі, де потруїлися діти

Як повідомляло агентство, постраждалі відпочивали в готелі «Таємниці Карпат» в селі Яблуниця Надвірнянського району. Станом на 23 липня в медзаклади були госпіталізовані 18 осіб, з них 16 дітей до 16 років. Всі потерпілі в задовільному стані.

Поліція порушила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 325 ККУ. Йдеться про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням. Держпродспоживслужба виявила 62 порушення правил та норм відпочинку дітей у закладі і призупинила його роботу.

У дитячий спортивний табір в Яблуницю 17 липня приїхали 243 дитини віком від 6 і до 16 років, а також дорослі - 22 батьків та 11 тренерів з Харківської, Чернігівської, Сумської, Вінницької і Київської областей.

Джерело: Укрінформ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: табір, отруєння, Прикарпаття

Добавить в:
 
 


Центр Комплект