• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » АТОшник хотів отримати додаткові 2 гектари, а отримав штраф та втратив «зайву» землю


АТОшник хотів отримати додаткові 2 гектари, а отримав штраф та втратив «зайву» землю

 

15 липня 2021 року Деснянський районний суд міста Чернігова розглянув справу учасника АТО Ситого Максима Сергійовича. Ситий - уродженець с. Вишеньки, Бориспільського району, Київської області, працює старшим майстром групи регламенту та ремонту засобів зв`язку ВЧ А2984, яка знаходиться у м.Чернігів по вул.Шевченка, 57.На фото ВЧ А2984, по вул.Шевченка, 57, фото з сайту map.cn.ua

Дані про правопорушення, яке скоїв АТОшник внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань 25.06.2021, а менше ніж через місяць суддя Руслан Григор`єв виніс чоловіку вирок, визнавши Ситого винним у у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст. 190 КК України.


Слідством було встановлено, що 25.05.2018 Ситий, як учасник антитерористичної операції - учасник бойових дій, обвинувачений звернувся до Головного управління Держгеокадастру у Київській області і отримав 2 гектари для ведення особистого селянського господарства на території Рагівської сільської ради Поліського району Київської області. В силу вимог ч. 4 ст. 116 Земельного кодексу України, право на повторне отримання земельної ділянки в розмірі 2,0 га для ведення особистого селянського господарства Ситий не мав, проте 24-го жовтня 20218-го року подав заяву до Головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області, аби отримати ділянку площею 2,0 га з аналогічним цільовим призначенням. Таку отримав на території Охрамієвицької сільської ради Корюківського району Чернігівської області. В свою другу заявку військовий умисно вніс завідомо не правдиві відомості, про те що він раніше не скористався своїм правом на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Дану ділянку експерт оцінив у 24 596, 53 грн.

На суді Максим Ситий свою вину за пред`явленим йому обвинуваченням визнав повністю, підтвердивши обставини, викладені в обвинувальному акті та зазначив, що у скоєному щиро розкаюється.

Суд постановив обмежитись штрафом у розмірі 34 000 гривень та конфіскувати ділянку на території Охрамієвицької сільської ради.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ситий, ділянка, Григор`єв

Добавить в:
 
 


Центр Комплект