• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дідусь поїв кров’янку, яка 2 місяці пролежала в холодильнику і помер


Дідусь поїв кров’янку, яка 2 місяці пролежала в холодильнику і помер

 

За оперативним повідомленням від Чернігівського обласного Центру контролю та профілактики захворювань, зафіксовано смертельний випадок захворювання на ботулізм.


Помер 74-річний чоловік. Як встановлено епідрозслідуванням, чоловік захворів після вживання ковбаси кров’яної домашнього приготування, що зберігалася близько двох місяців у домашньому холодильнику.Постраждалий у стані середньої важкості звернувся по медичну допомогу наступного дня після вживання підозрілого продукту. Чоловіка госпіталізували до інфекційного відділення районної лікарні. Проте через тиждень хворий самовільно покинув лікарню. Чотири дні потому чоловіка госпіталізували вже в обласну лікарню, де він через два дні помер.


З початку року, станом на 20 липня 2021 року, у Чернігівській області вже зареєстрували 10 випадків ботулізму, три з них стали летальними.

В Україні всього за 5 місяців 2021 року зареєстровано 43 випадки ботулізму, серед них одна дитина. Шестеро людей померли.

Ймовірними харчовими продуктами, що призвели до захворювання, були в’ялена й солена прісноводна та морська риба (40%), м’ясні, рибні, овочеві, грибні консерви й інші м’ясні вироби.

Джерело: Центр громадського здоров'я МОЗ України

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ботулізм, кров’янку

Добавить в:
 
 


Центр Комплект