• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Відтепер у всіх центрах вакцинації Чернігова будуть щепити тільки Пфайзером та Модерною


Відтепер у всіх центрах вакцинації Чернігова будуть щепити тільки Пфайзером та Модерною

 

Сьогодні на розширеній нараді із керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств у мерії Владислав Кухар директор міської лікарні №2 оголосив статистику з вакцинації та повідомив про зміни, які будуть внесені до роботи масових центрів вакцинації у Чернігові.- Чернігів перебуває у "зеленій" карантинній зоні, як і вся Україна. Кількість захворівших за тиждень - 33 особи, одужали - 24 особи. Госпіталізовано - 7, виписано 11, померлих нема.

- На стаціонарному лікуванні перебуває 18 хворих, 9 із них отримують кисневу підтримку.
- Спостерігаємо збільшення захворюваних - їх кількість перевищує кількість одужавших. Проте помітної тенденції зростання рівня захворюваності нема. Ситуація досить спокійна.

- Кількість вакцинованих 1-ю дозою у Чернігові - 25 003, 2 дози вакцини отримали - 11 683 осіб. Це - 5-й показник в Україні.

- 4% населення Чернігова - повністю вакциновані, частково захищених (отримали 1 дозу) зараз - 10% населення. Це саме ті люди, які підлягають вакцинації, сюди не входять до 18 років.

- 10-11 липня - 150 вакцинацій, 182 - за два перші будні дні (15-16 липня), 3 856 осіб щепили за ці вихідні.

- Хочу зазначити, що вакцина пропорційно розподіляється на всі регіони, Пфайзер дозволено використовувати по всій країні. Тож мешканцям інших регіонів потрібно звертатися по місцю проживання, - наголосив Владислав Кухар.

- Вчора інтернетом пішла гуляти інформація про те, що не працював один із центрів вакцинації. А ми і не планували, щоб він працював у понеділок.

- До відома містян: сьогодні буде працювати 2 центри - на Масанах у 35-й школі і на Шерстянці у ККЗ «Центр культури і мистецтв» . Час роботи: з 16.00 до 19.00. Вакцина там буде - Пфайзер.

- Завтра, 21 липня запрацюють ще два центр у "ЦУМі" та "Голлівуді". Тобто одночасно буде працювати 4 центри. Графік роботи такий самий з 16.00 до 19.00.

Сьогодні в область зайшла вакцина "Модерна" (Moderna) в кількості 65 000 доз, тому ми розпочнемо вакцинацію на цих вихідних вакциною Модерна.

- Звертаю увагу населення: тепер ми будем щепити населення у масових центрах вакцинації тільки двома типами вакцин: Пфайзер і Модерна. Коронвак буде тільки в медцентрах - лікарнях і поліклініках. В центрі вакцинації, що розташований у приміщенні колишньої Деснянської райради теж не буде Короноваку - тільки Модерна і Пфайзер.

- Тож кому потрібна друга доза саме Короноваку - звертайтеся до сімейних лікарів і в медзаклади.

Довідково: Moderna — це мРНК-вакцина, розроблена американською компанією Moderna. Має кодову назву mRNA-1273 та торговельну назву Spikevax. Схвалена ВООЗ для екстреного застосування. Необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Ефективність вакцини становить 94,1%.

Офіційний графік роботи центрів масової вакцинації за посиланням >>>.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кухар, Модерна, вакцинація

Добавить в:
 
 


Центр Комплект