• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 16 липня у Чернігові розпочали роботу ще 2 центри вакцинації на Масанах і Шерстянці


16 липня у Чернігові розпочали роботу ще 2 центри вакцинації на Масанах і Шерстянці

16 липня у Чернігові розпочали роботу центри вакцинації у мікрорайонах Масани та Шерстянка. З 15 години там всіх охочих щеплять вакциною Pfizer. Аби отримати щеплення жителі міста записуються у чергу. Так за першу годину роботи до цих двох пунктів вакцинування у чергу записалося по 200 людей. Як проходила вакцинація у двох мікрорайонах міста читайте далі.

16 липня о 15.00 у школі №35 мікрорайону Масани у Чернігові розпочав свою роботу центр масової вакцинації. Всі охочі можуть отримати тут вакцину Pfizer.

В коридорі школи своєї черги на щеплення чекають біля сотні людей, в 30-ти градусну спеку.

Вакцинують жителів мікрорайону в спортзалі школи. Дві медсестри працюють одночасно, одна набирає у шприц вакцину, інша робить укол.Наталія Іваницька, директорка школи №35

«Ми працюємо в суботу і неділю з 9:00 до 15:00, а в понеділок, з урахуванням того, що люди на роботах, починає працювати пункт вакцинації о 16:00 і закінчує в 19:00», – пояснює Наталія Іваницька, директорка школи №35Центру культури і мистецтв  по вул. Дмитра Самоквасова, 8 (раніше називався комунальний клубний заклад «Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді»)


Того ж дня свою роботу розпочав пункт вакцинування на Шерстянці. В приміщенні Центру культури і мистецтв черга менша. Щеплення вакциною Pfizer роблять одночасно три медсестри.«Багато людей, всі вакцинуються активно, і ми дуже раді. Все добре»,– говорить Тетяна, медсестра.
Медична директорка міської лікарні №4


На три дні роботи цього центру передбачено півтори тисячі доз вакцини Pfizer, розповіла медична директорка міської лікарні №4.

«Друга половина п'ятниці, в суботу зранку та півдня в неділю. І по цим трьом дням ми побачимо яким чином далі працювати. Я здивована організованістю населення Шерстянки, що вони писали навіть на руці свій номер і суворо за номером заходять. Тому немає натовпу, немає вибухів обурення, все тихо і спокійно», – Людмила Прог, медична директорка міської лікарні № 4.

Загалом у Чернігові з четверга працює 5 центрів масової вакцинації. На вихідних вакцину Pfizer можна отримати в ТРЦ “Цум” та “Голлівуд” з 10:00 до 16:00 години. Центри вакцинації на Шерстянці та Масанах працюватимуть з 9:00 до 15:00, там також щеплять Pfizer. Щепитися Короноваком на вихідних можна в будівлі Деснянської районної ради з 9:00 до 15:00 години.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шерстянка, Масани, вакцинація

Добавить в:
 
 


Центр Комплект