• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Вода забрала життя 29 мешканців області


Вода забрала життя 29 мешканців області

Де можна сховатися від спеки, як не поблизу річки? Одним з популярних місць відпочинку серед чернігівців є пляж «Золотий Берег». Однак, рятуючись від палючого сонця біля води, люди часто забувають про безпеку, і наслідки цього можуть бути непоправними.


рятувальник Едуард

Від початку року на водоймах області загинуло 29 людей, серед них четверо дітей. 13 липня вода забрала життя двох малолітніх хлопчиків.

Щорічно упродовж купального сезону рятувальники проводять рейди і нагадують відпочивальникам правила перебування на воді. Люди кажуть, що поводяться обережно, пам’ятаючи про стрімку течію Десни.

Рятувальники радять відпочивати на облаштованих пляжах, обережно поводитися на воді, слідкувати за дітьми. На Золотому березі облаштують спуск до води для людей з інвалідністю. У вівторок, на щотижневій нараді міський голова Владислав Атрошенко дав доручення відповідним службам завезти на пляж 1200-1500 тонн піску та прокласти секційну доріжку, по якій люди в інвалідних візках зможуть заїхати в воду і покупатися.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пляж, рятувальники

Добавить в:
 
 


Центр Комплект