• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Вирок чернігівським дівчатам за булінг залишено без змін


Вирок чернігівським дівчатам за булінг залишено без змін

Справу Поліни Малоштан, яку побили ровесниці в квітні 2017-го року розглянули Чернігівському апеляційному суді. Нагадаємо, бійка чернігівських дівчаток-підлітків в районі «ЦУМу» (колишній  «Мегацентр») 4 роки тому стала однією з найрезонансніших подій для всієї України.Обвинувачених було п'ятеро: Євгенія Тимченко, Олександра Швець, Анастасія Ярина, Катерина Кулішенко, Марія Ливень. Їх судили у суді першої інстанції за статтею 296 частина 2 ( «Хулігантсво»). По справі проходила ще Поліна Власова, якій закидали вчинення суспільно-небезпечного діяння. Постраждалими йшли троє: Поліна Малоштан, Юлія Лук'яненко та Анна Лутченко.

Судові засідання багато разів переносили з різних причин, тож розгляд справи затягнувся на роки. Нарешті, аж у лютому 2021-го суд першої інстанції виніс вирок: умовні строки та примусове виховання. Ще до однієї нападниці, якій тоді виповнилось 17 років, суд вирішив застосувати примусові заходи виховного характеру - її передадуть під нагляд матері до досягнення повноліття.Кривдниці Поліни Малоштан після її побиття записали образливе відео у ТРЦ "Голлівуд"

12 липня Чернігівський апеляційний суд залишив без змін вирок Деснянського районного суду м. Чернігова від 23.02.2021, яким п’ятьох місцевих дівчат засуджено за грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, вчинене групою осіб (ч. 2 ст. 296 КК України). Апеляційні скарги сторони захисту залишено без задоволення.

В судовому засіданні доведено, що упродовж березня-квітня 2017 року обвинувачені періодично, використовуючи малозначний привід, публічно з’ясовували стосунки з потерпілими та завдавали останнім тілесні ушкодження. При цьому, інші підлітки, які за цим спостерігали, знімали знущання та побої на відео.
Вирок суду набрав законної сили.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Малоштан, побиття, підлітки, булінг

Добавить в:
 
 


Центр Комплект