• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В Чернігові відкриють додатково ще 2 пункти вакцинації


Радио

В Чернігові відкриють додатково ще 2 пункти вакцинації

На ранковій нараді в мерії обговорили сьогодні темпи вакцинації. Мер сказав, що потрібно вакцинувати не менше 160 тисяч мешканців міста. Для цього треба розглянути питання, щоб пункти вакцинації працювали ввечері по буднім дням і їх стало більше, додати, хоча б ще 2 до тих трьох, що зараз є (два ТРЦ та приміщення колишньої Деснянської райради).

Розглядали такі варіанти, як спортзали шкіл, та такі віддалені райони, як Масани, та Шерстянка, оскільки жителі центру і так мають добрий доступ до наявних центрів вакцинації. Атрошенко хоче, щоб щепили 2000-4000 на день, аби всі встигли отримати 2 дози вакцини якомога швидше.

Це потрібно для того, аби наступного навчального року, та в найближчі місяці не закривати бізнес та навчальні школи на карантин. Навальник управління освіти Василь Білогура зазначив, що в школах зараз тривають ремонти і він подивиться, які зі шкіл може надати свій спортзал, так щоб люди не заважали будівельним роботам.

Також мер критично поставився до того, що якщо у центри вакцинацію перестануть поставляти Пфайзер, то люди не підуть щепитися:


«Люди в нас такі всі розумні. Звідки вони взагалі знають, що вакцина Пфайзер краща за інші? В мене таких знань нема. Важливий показних вакцини, аби у людини після щеплення утворювалися в організмі антитіла до ковіду, а все інше - це маячня. Ми з Кухарем (директор лікарні №2) вакцинувалися Астразенекою - і все нормально»

Також Атрошенко висловив побоювання, що весь Пфайзер, який направлено до Чернігова не вибрали жителі столиці, які приїздили минулими вихідними, з ціллю зробити щеплення саме Пфайзером. 

Не дивлячись на те, що Кухар погодився виконати доручення мера відкрити додаткові пункти вакцинації, він додатково виразив свої побоювання про те, що ці пункти будуть стоять пусті, через відсутність бажання населення вакцинуватися, якщо це буде не Пфайзер. При цьому він буде витрачати на ці цілі робочий час медпрацівників, які потрібні на інших напрямках. Він повідомив, що згідно з його даними представники сфери освіти вакцинувались лише на 18.8 відсотків, при цьому, що це освічені люди, директори шкіл. Їм пропонували, що медики прийдуть щепити безпосередньо до них, навіть не треба йти до пункту вакцинації чи лікарні, але вони відмовляються.

На що Атрошенко запропонував неохочим вакцинуватися поспілкуватися з людьми, які по 2 тижні лежали на ШВЛ і мало не померли, а також додав: "Помирали хлопці-качки, я одного особисто знав, абсолютно здоровий хлопець 45-років. Закопали його і все".

Подробиці згодом.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вакцина, Масани, Шерстянка, Пфайзер, Атрошенко, Кухар

Добавить в:
 
 


Центр Комплект