• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Вакцинуватися Пфайзером до Чернігова їхали навіть з Києва


Талион

Вакцинуватися Пфайзером до Чернігова їхали навіть з Києва

 

Цими вихідними у Чернігові запрацювало одразу два нових пункти масової вакцинації. Крім "ЦУМу" вакцинацію тепер проводять в торгівельному центрі "Голівуд" також вакциною Pfizer. Міська влада обрала саме ці локації, через їх зручне для чернігівців розташування.

Артур зі своїм другом Андрієм роблять фото на пам'ять. В Чернігів вони приїхали з Києва пару годин тому і одразу поїхали у торгівельний центр "ЦУМ". Ще з 10-ї ранку тут розгорнули пункт масової вакцинації населення від коронавірусної інфекції. Усіх бажаючих тут щеплять вакциною американського американського виробництва Pfizer.

Артур гість міста:

- Вообще я хотел давно, записался в "Дії", но оттуда не поступило никакого предложения. Увидел на Фейсбуке запись и решили поехать.

Владислав Кухар гендиректор 2-ї міської лікарні:

- Ми розуміємо, що "ЦУМ Чернігів" нам дасть можливість більш зручного доїзду з мікрорайонів Шерстянка, "Астра", Центру міста, можливо частини Котів, та Резаводу. А "Голлівуд" нам прикриє питання з вакцинацією населення, яке проживає в районі Рокосовського, Бобровиці, Горсаду. Тобто це дуже зурчно.
Дуже гарна транспортна розв'язка і там і там, і дуже зручно для містян, щоб був вибір, куди їм краще добиратися в плані саме розташування.

Правила вакцинації, як і її процедура залишились незмінними. При собі треба мати паспорт та ідентифікаційний код. А далі, вже у пункті щеплення пройти реєстрацію. Вакцинувати пфайзером у "ЦУМі" та "Голлівуді" планують протягом двох вихідних днів - 10 та 11 липня десятої ранку і до 16 години вечора. Все це робиться для того, аби охопити якомога більше чернігівців та встигнути сформувати колективний імунітет.


Владислав Кухар гендиректор 2-ї міської лікарні:
- На сьогоднішній день Європою, та взагалі світом поширюється штам, який називається "Дельта". Штам дуже контагіозний, тобто дуже дуже заразний. І велика кількість людей хворіє ним тяжко, з необхідністю госпіталізації. Тому, на сьогоднішній день, вкрай важливо, щоб вакцинувалися всі, і так як нас учить наука вірусологія та епідеміологія, нам потрібно хоча б 60%, а бажано 70, від загальної кількості населення, задля того щоб впевнено сказати про те що в нас не буде важких випадків захворювання на ковід-19.

Загалом за суботу вакциною Пфайзер у «Голлівуді» щепились 686 людей, 420 у "ЦУМі" і 194 людини прийшло вакцинуватися до деснянської районної ради вакциною короновак. Переважна більшість бажаючих люди старшого віку, проти і молодь охоче йде на щеплення.

Наталія, чернігівка:
- Я в групі ризику - і вік і захворювання. Дуже гарно все організовано, ми буквально за півгодини пройшли щеплення Пфайзером. Дуже дякуємо, що так гарно все організували.

Михайло, чернігівець:
- Решили с женой, а чего тянуть. Все равно надо.

Юлія, чернігівка:
- Прийшла сюди, тому що сьгодні колють Пфайзер і тому, що всі хочуть Європу, де визнають цю вакцину. І всім цікаво, що буде далі.

Нагадаємо, продовжує свою роботу і центр вакцинації у приміщенні колишньої Деснянської районної ради за адресою Проспект Перемоги, 141. Щовихідних 9 до 15 години всі бажаючі можуть зробити щеплення вакциною Коронвак.

Джерело: телеканал «Дитинець»


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вакцинація, Кухар, Голлівуд, щеплення, коронавірус

Добавить в:
 
 


Центр Комплект