• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Адвокат пояснив, чому Рудьковського випустили з-під варти


Талион

Адвокат пояснив, чому Рудьковського випустили з-під варти

 

8 липня Печерський районний суд міста Києва дозволив Миколі Рудьковському, - колишньому меру Чернігова вийти з-під варти. Таким чином йому повернули той запобіжний захід, який призначили 24 травня – нічний домашній арешт. Інформацію в коментарі Суспільному підтвердив адвокат Рудьковського у цій справі Микола Катеринчук.На фото - Микола Рудьковський

Нагадаємо, 24 червня Київський апеляційний суд своєю ухвалою змінив запобіжний захід Миколі Рудьковському з нічного домашнього арешту на взяття під варту до 22 липня без права внесення застави. Рудьковського взяли під варту відразу після оголошення ухвали, в залі суду.

Зі слів Миколи Катеринчука, рішенням судді Печерського суду Києва, запобіжний захід повернули на тих же умовах, які були до того – нічний домашній арешт. Микола Рудьковський має знаходитися за місцем проживання, і їздити тільки на роботу та до лікаря. Покидати домівку з інших причин та спілкуватися зі свідками справи йому заборонено.

Як каже Катеринчук, взяли під варту Рудьковського через ризики, що він зникне, і досудове слідство не зможе проводити з ним слідчі дії.

«Таких ризиків просто не існує, бо за час, відколи йому була вручена підозра, на всі слідчі дії ходив, на всі виклики ходив, виїжджав за кордон неодноразово, повертався з-за кордону. Являвся на суд».
Крім того, у Рудьковського є проблеми зі здоров’ям, яке погіршилось після того, як він двічі перехворів коронавірусом.

«Суд взяв до уваги висновок комісійної експертизи (медичний висновок трьох і більше лікарів, - ред.) Вони, за наслідками тих діагнозів, які в нього були, встановили, що його захворювання потребують постійного високотехнологічного лікування. І в разі, якщо йому не буде надаватися таке лікування, це призведе до інвалідності».
Цей висновок і став основою висновку судді по запобіжному заходу, говорить адвокат Катеринчук.

Запобіжний захід діятиме до 2 вересня 2021 року.На фото - Олег Семінський

Нагадаємо, Олег Семінський, який зараз є народним депутатом України дев'ятого скликання від партії «Слуга народу», неодноразово заявляв, що саме Микола Рудьковський причетний до його викрадення. Він стверджує, що пробув у полоні 3 роки – з 2012 по 2015 роки. Востаннє, у грудні минулого року в інтерв'ю для програми «Кадри» на Суспільному він сказав, що не готовий пробачити Рудьковського.

В СБУ заявили, що розкрили викрадення Семінського. Про підозру повідомили 5 особам. Досудове слідство встановило, що замовив злочин колишній бізнес-партнер потерпілого – Микола Рудьковський.

Сам Рудьковський сумнівається, що Семінського три роки тримали в полоні. Каже, має дані, що весь цей час Семінський переховувався в Іспанії. За його словами, зникнення Семінського потрібно було, щоб не допустити підписання угоди з продажу компанії «Нафтогазовидобування».

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Рудьковський, Семінський, викрадення, СБУ, полон, арешт

Добавить в:
 
 


Центр Комплект