• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Молода картопля в Корюківці дешевша за торішні яблука


Талион

Молода картопля в Корюківці дешевша за торішні яблука

 

Літній ринок буяє яскравими кольорами і різноманітними смаками. Овочі, фрукти та ягоди – це те, що нині корюківчани найчастіше купують у продуктових рядах міського Корюківського щоденного ринку. Журналісти дізналися, почім смакота на початку липня.Ціни на овочі, фрукти та ягоди

Найпершою привертає увагу чорниця. Корюківські господині, які встигли набрати першої у цьому сезоні великої чорної ягоди, пропонують півлітрову баночку за 30 гривень. Але можна знайти й за 25.

І привізна, і домашня полуниця вартує 40 гривень за кіло. Втім купувати бажано зранку, бо до обіду ягода втрачає і соки, й свою привабливість. Тоді домашню можуть віддати й дешевше.

Чимала соковита черешня красується на прилавках по 50 і 80 гривень за кіло. Дещо дешевша, ніж торік. Однак, перш ніж брати, краще скуштувати, бо трапляється так: красива, та несолодка. Черешні на ринку небагато, знайшли тільки в декількох ятках.

По 50 і 100 гривень за кілограм — така ціна на персики українські й турецькі відповідно. Подивували яблука. Попри те, що вони вже не можуть похвалитися соковитістю та смаком, ціну вперто тримають на рівні 25 гривень за кіло.

Гарненький овочевий набір з власної грядки з чотирьох цибулин, бурячка та трьох морквин господиня віддавала всього лише за 10 гривень. Вистачить не лише на борщ.


Кілограм білокачанної капусти вартує 12 гривень, цибулі — 17, картоплі та кабачків — 15 грн/кг. Найдорожчий із городини нині — буряк. Його продають по 30 гривень за кіло.

Помідори й огірки можна знайти по різних цінах, але як для липневих вони виглядають зависокими. Кілограм огірків коштує 20–25 гривень, помідорів — 30, 45 і 65.

М’ясо-сало«Біле» сало продають найдешевше. Можна вибрати кілограмовий кусень вартістю від 45 до 85 гривень. А вже корейка коштуватиме 95 грн/кг. Свинячі ноги на захолод вартують 35 грн/кг, м’ясо - 130, фарш — 120.

Молочна продукція
Влітку пропозиція молочників зростає, бо молока стає більше, а попит дещо знижується через спеку. Півторачку молока віддають за 25 гривень, півлітрову баночку сметани — за 40, кілограм сиру — 60 грн. На окрошку, випічку та просто для тамування спраги беруть домашню сироватку. Дволітрова пляшка коштує всього 10 гривень.

Джерело: сайт susidy.city, Наталія Рубей

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ринок, ціни, продукти, Корюківка, Рубей

Добавить в:
 
 


Центр Комплект