Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Прилуках пройшов офіційний прийом з нагоди Дня молоді

Радио
Радио

У Прилуках пройшов офіційний прийом з нагоди Дня молоді

Молода амбітна прилучанка Ірина Кістерна спробувала себе у підприємницькій діяльності. Відтепер білизну від родини Кістернів замовляють відомі українські бренди. Сьогодні пані Ірина розвиває місцеве підприємництво, а про виїзд за кордон навіть не думає.

Ірина Кістерна:
- Ми патріотичні налаштовані і віримо в те, що в України є перспективи на майбутнє.

Ірина Кажукало викладач Центру творчості для дітей та юнацтва вміло поєднала організаторські здібності з телевізійним контентом. Креативний, творчий, завжди усміхнений педагог вчить дітей азам журналістики.

Ірина Кажукало:
- Я себе дуже довго шукала і нарештій знайшла те, де я може поєднати журналістику з дітьми.

Студентка педагогічного коледжу Наталія Бобошко ще тільки мріє стати професійним журналістом і підняти журналістику України на найвищий щабель.

На фото Тетяна Шкуренко заступник міського голови м.Прилуки

В переддень Дня молоді краща молодь Прилук, представники усіх професій, педагоги, медики, правоохоронці, нафтовики, рятівники та студенти отримували вітання від керівництва міста. Тетяна Шкуренко заступник міського голови зазначила - це свято творчості і натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Молодість - це не тільки найкращий період життя, це особливий стан життя. Посадовець відзначила кращих представників молодого покоління Прилук у 5-ти номінаціях: "Гідність і честь", "Нова генерація", "Відданість професії", "Новий вимір" та "Яскравий талант".
18-м особам були вручені подяки міської голови та цінні подарунки. 

Джерело: ТК "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, молодь, Шкуренко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект