Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові на Валу почали переносити гармати

У Чернігові на Валу почали переносити гармати

Сьогодні, 16 червня, у Чернігові на Валу почали переносити гармати углиб території Валу. Зі старих місць їх переносять тимчасово, на час капітального ремонту Гарматної алеї.



Нагадаємо, капітальний ремонт Валу коштуватиме 288 мільйонів гривень. Ремонт Гарматної алеї обійдеться у 67 мільйонів гривень. Тендер на реконструкцію Валу виграло підприємство «УТБ-Інжиніринг».

Ця фірма виконує більшість реконструкцій у Чернігові. Зокрема, на її рахунку проведення робіт на Алеї Героїв, Красній площі та парку Богдана Хмельницького. Зі слів начальника управління ЖКГ Чернігівської міськради Ярослава Куца, до серпня підрядники мають завершити роботи на Гарматній алеї.



Під час ремонту Гарматної алеї планують замінити стару плитку, реставрувати або замінити світильники і підпірні стіни. Буде нове гранітне облицювання, встановлять нові лави. Загалом капітальний ремонт Валу складається з чотирьох черг.

Першу вже завершили у нижній частині Валу. Друга - це Гарматна Алея. На третій ремонтуватимуть зону соборів, на четвертій – територію від соборів до пам’ятника Тарасу Шевченку.



Останні дві черги ремонту цього року не проводитимуть.

Матеріали по темі:

Ремонт Валу в борг: у Чернігові до середини серпня мають завершити роботи на Гарматній алеї

На гарматній алеї на Валу почали розбирати клінкер – за два тижні стартує другий етап капремонту


UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вал, гармати, реконструкція

Добавить в: