• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Підвищення пенсій: скільки чернігівців отримають доплату?


Радио

Підвищення пенсій: скільки чернігівців отримають доплату?

Вже у червні українські пенсіонери, які працюють, отримають підвищені пенсії. Це – наслідок щорічного автоматичного перерахунку, який проводить ПФУ.Любов Кисла, начальниця Управління пенсійного забезпечення ГУ ПФУ Чернігівській області: «Перерахунки пенсій проведені пенсіонерам, які продовжували після призначення пенсії або попереднього перерахунку працювати та набули не менш, ніж 24 місяці страхового стажу, або менше 24 місяців страхового стажу, але за умови, що минуло не менше, ніж 2 роки після призначення пенсії або попереднього перерахунку».

За словами Любові Кислої, перерахунок пенсій мав би бути проведений ще у березні, але сталася затримка і Фонд провів процедуру лише у травні. Дані про страховий стаж та заробітну плату пенсіонерів надійшли до реєстру пізніше, ніж зазвичай. Через це у червні до пенсій додали також доплати за квітень і травень.

Любов Кисла, начальниця Управління пенсійного забезпечення ГУ ПФУ Чернігівській області: «Якщо звітність раніше подавалася щомісяця, то тепер ця звітність подається щокварталу. І вже дані про страховий стаж, заробітну плату застрахованої особи надходять до реєстру десь в середині наступного кварталу за звітний квартал».

В Чернігівській області підвищені виплати отримали майже 7 тисяч пенсіонерів. В середньому пенсії зросли на 162 гривні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Любов Кисла, перерахунок пенсії, Пенсійний фонд, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект