• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Корюківці тільки на ранок знайшли школярку, яка напередодні пішла гуляти з собакою


У Корюківці тільки на ранок знайшли школярку, яка напередодні пішла гуляти з собакою

 

У неділю, 13 червня, о пів на шосту ранку із заявою до поліції звернулася корюківчанка. Жінка розповіла, що її неповнолітня донька напередодні пішла гуляти з домашнім улюбленцем і не повернулася. До пошуку дитини залучили чи не весь Корюківський райвідділ поліції.Поліцейським матір розказала, що у суботу, 12 червня, її донька пішла з дому близько 16-ї години. З собою дівчинка взяла на прогулянку домашнього собаку, хаскі світлого окрасу. Була без телефону, він зламаний залишився вдома.

Старша інспекторка ювенальної превенції Корюківського райвідділу поліції Ярослава Порва каже, що рідні спочатку самотужки шукали дівчинку, а потім звернулися по допомогу до правоохоронців.

За камерами відеонагляду, встановленими у місті, поліцейські відслідкували, що майже до 22-ї години дитина, яка мешкає неподалік центру, вигулювала собаку на околиці міста у напрямку Сновська. Потім пішла на Олексіївку. Там опівночі її бачили таксисти.

- Коли зранку, о пів на дев’яту, ми шукали дитину біля приміщення колишньої олексіївської школи, побачили, що вона йде з боку Майорського, - розповідає Ярослава Вікторівна. – Привезли її у райвідділ, а звідти вже мама забрала додому.

Правоохоронцям дівчинка розповіла, що довго гуляла з собакою, а вночі спала на зупинці. У поліції зазначають, що в сім'ї напередодні не було негараздів, які могли б спонукати дитину піти з дому. І раніше вона так ніколи не робила. Тож батьки й всі рідні дуже налякалися, коли донька не повернулася додому.

Якщо неповнолітня дитина двічі зникає з дому, ювенальні інспектори беруть її на облік. Наразі ж на маму 15-річної корюківчанки склали адміністративний протокол про невиконання батьківських обов’язків. Такий документ про адміністративне правопорушення зазвичай складають на одного з батьків. Він передбачає попередження або штраф у розмірі 850-1700 гривень.

Наталія Рубей, Cусіди.Сіty

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: розшук, Корюківка, Ярослава Порва

Добавить в:
 
 


Центр Комплект