Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Майже 7 тисяч мешканців Чернігівської області повністю імунізовані — Анна Коваленко
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Майже 7 тисяч мешканців Чернігівської області повністю імунізовані — Анна Коваленко

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко повідомила, що в області другою дозою вакцини проти ковіду вакциновано майже 7 тисяч осіб. Загалом же на сьогодні щеплено першою та другою дозою 44 558 людей.– Темпи вакцинації будемо прискорювати. Адже, за прогнозами МОЗ, нас восени, ймовірно, чекає четверта хвиля захворюваності на ковід. Тож маємо мобілізуватися і не допустити повторення жорстких обмежувальних заходів. Єдиний спосіб зупинити коронавірусну інфекцію – вакцинація, – зазначила Анна Коваленко, додавши, що для цього в області створено 143 тимчасові пункти щеплення у закладах охорони здоров’я та 35 мобільних бригад, частина яких працює і у вихідні.


Нагадуємо, що всі бажаючі можуть записатись до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19 через портал чи мобільний застосунок “Дія”, через національний контакт-центр МОЗ або ж зателефонувавши своєму сімейному лікареві.

Усі щеплення є добровільними та безоплатними, а вакцини, що використовуються, – безпечні й ефективно формують імунітет.

Джерело: Чернігівська облдержадміністрація

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вакцинація, щеплення, імунізація, Анна Коваленко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!