• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Фото не з їдальні: в 1 танковій бригаді прокоментували звинувачення у неякісному харчуванні


Фото не з їдальні: в 1 танковій бригаді прокоментували звинувачення у неякісному харчуванні

 

Фотографії були зроблені не в їдальні 1 танкової бригади, а меню в підрозділі – каталогове і, в ньому – близько 400 продуктів. Так у пресслужбі 1 окремої танкової бригади, що дислокується у Гончарівському, прокоментували фотографії, які у соцмережі Facebook 13 червня розмістив користувач Роман Глех.

В іронічному дописі він порівняв обід на гончарівському полігоні із кормом для свиней.

«Хлопці питають офіцерів: так що, свині сьогодні голодними будуть?».


Фото: Роман Глех


Начальниця пресслужби 1 танкової бригади Світлана Холодьон повідомила Суспільному, що автор допису не був і не є військовослужбовцем першої танкової бригади. З якого саме підрозділу ЗСУ зроблені фотографії, поки невідомо.

«Гончарівський полігон – це загальновійськовий полігон, де проходять навчання, проходять злагодження, інші формування підрозділів Збройних сил України та військовослужбовців, як знаходяться і в полях, і в наметовому містечку, і там будуть знаходитись всі, хто завгодно, зі Збройних сил України», – сказала Світлана Холодьон.

Також, з її слів, ці фотографії були зроблені не в їдальні підрозділу.

«У нас особовий склад в їдальні харчується виключно з білого фарфорового посуду, пластику в нас взагалі немає в нашій їдальні. Також, якщо взяти з того фото, печиво ми не закуповуємо, в нас духові шафи, і ми випікаємо свої булочки на здобу. У нас інші підноси, сірого кольору», – сказала вона.


Фото: 1 окрема танкова Сіверська бригада

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: 1 танкова бригада, їдальня, Світлана Холодьон, Роман Глех, харчування, військовослужбовці

Добавить в:
 
 


Центр Комплект