• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Вартість проїзду у маршруткам Чернігів-Київ зросла до 130 гривень (ДОПОВНЕНО)


Вартість проїзду у маршруткам Чернігів-Київ зросла до 130 гривень (ДОПОВНЕНО)

 

З 11 червня вартість проїзду у маршрутках Чернігів-Київ зросла до 130 гривень. Раніше квиток коштував 100 гривень. Інформацію Суспільному підтвердили представники одразу декількох компаній, які займаються перевезеннями за цим маршрутом.Зокрема, це McBus, «Автолюкс» та перевізник Володимир Коваленко, маршрутки якого відправляються від зупинки біля ЦУМу. З його слів, підвищення вартості проїзду пов’язане з тим, що перевізники повернули стару ціну квитка, яка була до карантину.

«Це, по суті, не підвищення тарифів. Це – тарифи, які були до локдауну. Їх знизили під час локдауну, коли ми стояли, нам забороняли працювати. Після виходу з локдауну ці тарифи були знижені. А зараз вони просто повертаються на той рівень, який був раніше. Це не нова ціна».


З його слів, ціна останній раз підвищувалась півтора-два роки тому. На час локдауну зробили знижку на проїзд.

«У декілька етапів. Перший етап – там було 80 гривень, це взагалі необґрунтований тариф, при ньому працювати неможливо. Та і зараз цей тариф, який був – 100 гривень, тільки перекривав затратну частину, а доходів не було».

За словами Коваленка, нині зростає ціна на паливо, підвищується мінімальна заробітна плата. Тому і повертають тариф, який був раніше.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: перевізники, маршрутка, автобус, Київ-Чернігів, ціна за проїзд

Добавить в:
 
 


Центр Комплект