Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Апеляційний суд замінив покарання з 15-го років на довічне позбавлення волі Євгенію Понкратову

Апеляційний суд замінив покарання з 15-го років на довічне позбавлення волі Євгенію Понкратову

Чернігівський апеляційний суд задовольнив апеляцію ювенального прокурора та, скасувавши в частині призначеного покарання рішення суду першої інстанції (Деснянський суд у травні 2021-го року засудив його до 15 років позбавлення волі), засудив до довічного позбавлення волі 36-річного мешканця Чернігова Євгенія Понкратова за вбивство з особливою жорстокістю свого 11-місячного сина та зберігання наркотиків (п.п. 2, 4 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 309 КК України).


Установлено, що 22 червня 2019 року обвинувачений, усвоїй квартирі в Чернігові, у стані алкогольного сп'яніння, на очах у 2-річного сина з особливою жорстокістю завдав іншому своєму 11-місячному малюку декілька десятків ударів по голові, в груди та в живіт. Потім він закрив дитині невстановленим у ході слідства предметом рот та ніс, чим спричинив тілесні ушкодження у вигляді механічної асфіксії, внаслідок чого хлопчик помер на місці події.

Джерело: пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Понкратов, довічно, вбивство

Добавить в: