Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Суд виніс вирок чернігівцю по справі вбивства 11-місячного малюка


Нормовен

Суд виніс вирок чернігівцю по справі вбивства 11-місячного малюка

18 травня Деснянський районний суд м. Чернігова призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі чернігівцю Євгенію Понкратову, який вбив 11-місячного сина.Нагадаємо, в обвинувальному акті вказано, що 22 червня 2019 року Понкратов Євгеній Сергійович 26.02.1985 р.н, перебуваючи за місцем свого проживання у квартирі будинку по вул. Захисників України, 5 у Чернігові, будучи у стані алкогольного сп'яніння, з особливою жорстокістю завдав немовляті не менше 45 ударів по голові, і ще близько 20 в грудну клітку та в живіт. Потім закрив дитині невстановленим у ході слідства предметом отвори рота та носа, чим спричинив тілесні ушкодження у вигляді механічної асфіксії, внаслідок чого хлопчик помер на місці події. Судмедексперти встановили, якби не удушення, не зважаючи на численні тяжкі травми, дитина могла б вижити.

На допиті Понкратов розповів, що перед тим як лягати спати він випив «чекушку» алкоголю, викурив наркотики, які зберігав для дружини. Того дня дитина постійно плакала. Він декілька разів вдарив сина по обличчю, після чого знову ліг спати. А коли прокинувся, то вже побачив сина без ознак життя.

-У мене є декілька версій, що тоді могло статися. Перша – мій старший дворічний син міг поплигати на ньому, а потім я ще зверху приліг на нього. Спав десь на відстані 1 метру від дитини. Друга – дружина могла прийти і вбити сина, адже того вечора у квартирі я був сам з дітьми. І третя версія – дитину міг вбити офіційний чоловік матері моїх дітей. Він постійно лютував через те, що діти не його (шлюбу з ним Лілія Яришко не розривала, а тому обох дітей у 2017 і 2018 роках Понкратову народжувала перебуваючи у шлюбі з іншим чоловіком – авт.) – розказав Євгеній Понкратов.

- А ви четверту версію не припускаєте – що ви особисто могли вбити дитину? – спитав у нього головуючий суддя Руслан Григор’єв.

-Ні, ні, та ви що! Я міг тільки випадково лягти і задушити таким чином сина, коли спав. А спеціально я б таке ніколи не зробив би. Це протиприродно, – відповів він.

Обвинувачений Євгеній Понкратов свою провину щодо вбивства сина так і не визнав. Лише погодився, що вживав наркотики і знайдений під час обшуку сірниковий коробок з амфетаміном був його, а тому згоден понести покарання за статтею 309 Кримінального кодексу: незаконне виробництво, зберігання наркотичних засобів без мети збуту.

Окрім цього, чоловіка було визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п.2, 4 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України: та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.
Вирок суду можна оскаржити в апеляційній інстанції, чи буде туди звертатися Понкратов – поки невідомо.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Понкратов, вбивство, малюк

Добавить в:


ЦентрКомплект