Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Готель «Слов'янський» зняли з продажу за тиждень до затримання заступника голови ОДА

Готель «Слов'янський» зняли з продажу за тиждень до затримання заступника голови ОДА

24 травня чотиризірковий готель «Слов'янський», що у Новгороді-Сіверському, зняли з торгів. Причина — сім безрезультатних аукціонів. Про це Суспільному повідомив заступник начальника регіонального відділення Фонду держмайна України Валерій Йовенко.За його словами, восьмий аукціон мав відбуватися 26 травня, але його відмінили на підставі Закону №1365, який був прийнятий Верховною Радою, та відповідного листа Фонду. Там ішлося про те, що всі об'єкти загалом та цей готель зокрема мають знятися зі всіх торгів на пониження.

«Зараз Фонд держмайна розглядає можливість передачі готелю в оренду, що може бути більш привабливим для потенційних інвесторів», — сказав Йовенко.

Нагадаємо, готель «Слов'янський» сім разів виставлявся на торги. На шести з них не було покупців, один раз таки був переможець аукціону — Роман Кійовський, який придбав готель за 28 мільйонів 800 тисяч гривень. Але пізніше не сплатив цих коштів.

Зазначимо, у Чернігові вчора, 1 червня, у справі про шахрайство в особливо великих розмірах (ред., — 160 тисяч доларів) затримали заступника голови Чернігівської ОДА Олександра Савченка. За інформацією ДБР, ці гроші призначалися посадовцю, щоб він забезпечив відсутність конкурентів на онлайн-аукціоні з продажу готелю «Слов'янський».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: готель «Слов'янський», Валерій Йовенко, аукціон

Добавить в: