• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Побили чи обікрали. Хто і яку неправду найчастіше сповіщає корюківським правоохоронцям


Побили чи обікрали. Хто і яку неправду найчастіше сповіщає корюківським правоохоронцям

 

Виклики до служби «102» не завжди бувають правдивими. Часто вони не підтверджуються, а на місці виклику поліція застає захмелілі компанії.Начальник сектору реагування патрульної поліції Корюківського райвідділу поліції Григорій Плющ
зазначає, що неправдиві телефонні повідомлення трапляються майже через день. Зазвичай телефонують люди, які зловживають алкоголем і ніде не працюють.

Так, у середу, 19 травня, 37-річна жінка з Холмів повідомила, що її побив співмешканець. По приїзду у селище правоохоронці з’ясували, що насправді ніхто її не чіпав, жінка сказала неправду.

За день, 21 травня, до поліції звернулося подружжя, яке мешкає у Корюківці. Мовляв, у них обікрали хату, викрали телевізор, гроші.


Поліція приїхала, а нетверезі заявники мирно собі сплять у хаті. І телевізор на місці


П’ятдесятирічна корюківчанка
24 травня поскаржилася поліцейським на свого сина, який начебто побив її палицею. Насправді ж сина цієї жінки вдома не було й бути не могло, бо він відбуває покарання у тюрмі. А ось його мати зі своїм співмешканцем були вдома. Обоє випивають і ніде не працюють.

Поліцейські виїздять на всі виклики, які надходять на номер «102». Утім, наголошують, що штрафи за хибні виклики екстрених служб суттєво зросли. Якщо раніше такі «жарти» обійшлися б у 51 гривню, то нині доведеться сплатити значно більше – від 850 до 3400 гривень.

Колись оштрафувати людину за неправдиві виклики поліції могла лише адмінкомісія. Тепер же поліцейський в праві на місці виносити відповідну постанову.

Наталія Рубей, Cусіди.Сіty

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хибний виклик, Григорій Плющ, поліція

Добавить в:
 
 


Центр Комплект