• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Теплі кредити» користуються популярністю. Вже почалась їх видача в 2021 році


«Теплі кредити» користуються популярністю. Вже почалась їх видача в 2021 році

 

Урядова програма «теплих кредитів» знайома українцям з жовтня 2014 року. Хто може нею скористатися і чи взагалі виділені кошти з державного бюджету на реалізацію цієї програми в 2021 році — розповіла керуюча ТВБВ №10024/0112 філії Чернігівського обласного управління АТ «Ощадбанк» Валентина Целуйко.— В «Ощадбанку» в Городні в нинішньому році вже розпочали оформлення «теплих кредитів». Програма «Ощадний дім» користується популярністю у населення, — каже Валентина Миколаївна. — Державне агентство відшкодовує 35% суми кредиту на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання (але не більше 14 тисяч гривень), а також 20% суми кредиту (35% – для тих, хто отримує субсидію) на купівлю твердопаливних котлів у приватних будинках (але не більше 12 тисяч гривень). Кредит оформляється під 17,99% річних. Максимальна сума, на яку може розраховувати позичальник – 50 тисяч гривень, строком на три роки з правом дострокового погашення без штрафів чи пені. Цільовою групою для видачі «теплих кредитів» є лише приватні будинки.

На сайті фонду Держенергоефективності щороку затверджують перелік матеріалів, які підпадають під компенсацію. Перелік обладнання, на яке можна залучати «теплі кредити», розширено і доповнено системами накопичення енергії, інтелектуальними лічильниками електроенергії, електрозарядками для авто.

Щоб отримати «теплий кредит», людина повинна звернутися до банку, який надає їх, і подати необхідний пакет документів.

Перелік документів можна знайти на сайті банку або дізнатися у менеджера. к відбуватиметься оформлення «теплого кредиту» пояснила Валентина Миколаївна:

— Позичальнику необхідно знайти потрібний товар з допустимого переліку і взяти у продавця рахунок-фактуру, після чого звернутися з рахунком в Ощадбанк і подати заявку на оформлення «теплого кредиту». Банк перевірить благонадійність позичальника і постачальника, а також товар на відповідність вимогам державної програми. Якщо кредит схвалено, то клієнт сплачує перші 10% суми від вартості товару, після чого банк переказує гроші продавцю. Продавець доставляє (встановлює) товар і підписує з клієнтом акт прийому-передачі. Після отримання товару клієнт звертається з актом в банк, який знімає копії й відправляє їх разом із заявкою на компенсацію в держагенство з питань енергоефективності.

Процедура оформлення прозора та нескладна. За шість років дії програми не одна сім’я скористалася цією пропозицією і переконались, що це вигідно. Адже кожен, хто має дохід, має право скористатися даною пропозицією.

Джерело: газета "Новини Городнянщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кредити, утеплення, Ощадбанк, Целуйко, Городня

Добавить в:
 
 


Центр Комплект