Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Дві з половиною тисячі гривень коштували хибні виклики поліції двом корюківчанкам
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Дві з половиною тисячі гривень коштували хибні виклики поліції двом корюківчанкам

На початку травня шестеро мешканців Корюківської громади отримали штрафи за адміністративні правопорушення. Декотрі викидали на вулицю сміття, хтось порушив правила вигулу собаки, а комусь захотілося без потреби викликати поліцію.У Корюківській міській раді повідомляють, що серед порушників є особи, які вперше скоїли проступок, а є й такі, які вже притягувалися до відповідальності.

Цього разу двоє містян повинні сплатити штрафи за те, що вивезли непотріб у невстановлені місця. Так, людина, яка вивезла і залишила гілля у Корюківці по вулиці Червонохутірській, сплатить 340 гривень. Натомість чоловік, що вивернув тракторний причіп сміття у Петровій Слободі, - 1360 гривень.

За аналогічне правопорушення одна особа отримала мінімальний штраф, а інша – максимальний

Людина, яка розкаялася у скоєному і прибрала за собою, з’явилася на засідання адмінкомісії при міській раді, сплатить 340 гривень. І навпаки: чоловік, який своєї провини не визнав, не прибрав сміття і не з’явився на адмінкомісію, - 1360 грн.

Гривнею покарали й двох корюківчанок за неправдиві повідомлення до поліції. Одна з жінок зателефонувала «102» і сказала, що її співмешканець пропав безвісти. А насправді ж чоловік був удома. Інша містянка звернулася до поліції з тим, що вдома, начебто, між нею та її співмешканцем виник конфлікт. Повідомлення не підтвердилося.


Тепер обидві жінки повинні сплатити по 2560 гривень. І це не найбільший розмір штрафу, передбачений за такі проступки. З 17 квітня набув чинності закон, яким посилюється відповідальність за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки, зокрема, збільшуються розміри штрафів за хибні виклики спеціальних служб.

Тепер максимальна сума штрафу складає 3400 гривень (до цього була 119 грн).

Корюківчанин, який вигулював свого пса без повідця й намордника, сплатить 51 гривню, бо цим порушив правила вигулу собак

А ось викинутий у неналежному місці недопалок коштуватиме місцевому жителю 680 гривень. Два місяці тому цей чоловік вже притягувався адмінкомісією до відповідальності.

Тоді він сплатив 340 гривень за те, що за єдиною у місті дев'ятиповерхівкою розкидав чимало порожніх скляних пляшок з-під настоянки глоду. Нинішня витівка з недопалком уже обійшлася дорожче – 680 гривень. Максимальна ж сума штрафу становить 1360 гривень.

У міській раді наголошують: порушники мусять сплатити штрафи протягом 15 діб. У разі несвоєчасної сплати сума штрафу подвоюється.

Наталія Рубей, Cусіди.Сіty

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хибний виклик, поліція, штраф, Корюківщина

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!