• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Нідзельській прокоментував передачу будівлі на Мазепи, 12 поліції Чернігова


Нідзельській прокоментував передачу будівлі на Мазепи, 12 поліції Чернігова

 

Переїзд дійсно незабаром відбудеться. Зараз триває процедура передачі будівлі зі сфери управління Держгеонадр України до НПУ. Про це повідомив начальник поліції Чернігівської області Володимир Нідзельський.За його словами, проблема аварійності частини будівлі на Шевченка,13, де нині все ще перебуває Чернігівський відділ поліції, була однією з найактуальніших, коли він тільки прийшов на цю посаду у 2020-му році та потребувала якнайшвидшого вирішення.

«Згідно з технічним висновком експертів, будівля не придатна до експлуатації. В будь-який момент вона може обвалитися та призвести до трагедії. Тому ми з колегами одразу ж почали активно шукати іншу будівлю, де могли б базуватись поліцейські», - йдеться в повідомленні.

Однак, пише Нідзельській, у комунальній власності міста Чернігова приміщень не знайшлося. Єдиним варіантом для поліції залишалася лише будівля по вулиці Мазепи,12.

«Зараз триває процедура передачі будівлі зі сфери управління Держгеонадр України до НПУ. Разом із тим Чернігівське районне управління поліції чекає на субвенції від міської влади для проведення ремонту в будівлі по вул. Мазепи,12, що вкрай необхідні для нормального функціонування правоохоронного органу», - зазначає начальник обласної поліції.

Нагадаємо, про передачу поліції саме корпусу державного геологорозвідувального інституту на вулиці Мазепи йшла мова на засіданні виконкому 13 травня. За словами міського голови Владислава Атрошенка, будівля за адресою Шевченка,13, де працює районне управління поліції, – в аварійному стані. Розглядали кілька варіантів можливого переїзду. Зупинилися на дев’ятиповерховому корпусі інституту, який зараз зачинений та не використовується.

Зазначимо, що розмови про можливий переїзд поліції з аварійної будівлі на Шевченка,13 розпочалися ще у 2018 році. За висновком експертної організації, реконструкція – неможлива, будівлю потрібно повністю перебудовувати, а працювати там – небезпечно.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Володимир Нідзельський, будівля, вулиця Мазепи, поліція

Добавить в:
 
 


Центр Комплект