• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Стало відомо, коли студенти чернігівських вишів повернуться на навчання до аудиторій


Стало відомо, коли студенти чернігівських вишів повернуться на навчання до аудиторій

 

У вівторок, 11 травня, навчальний процес у Національному університеті «Чернігівська політехніка» повністю переведуть в аудиторний режим. Такий наказ оприлюднили на офіційному сайті вишу.Цю інформацію Суспільному підтвердила фахівець зі зв'язків із громадськістю НУ «Чернігівська політехніка» Наталія Конопля.

Що стосується іншого чернігівського вишу - Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка — то там карантин ще триватиме до 15 травня. Про це йдеться в наказі на сайті закладу. Сам наказ датований ще 30 квітня. Щоб дізнатися, чи актуальна ця інформація, ми намагалися зв'язатися з проректором з питань молодіжної політики та іміджевої діяльності Анатолієм Тимошенком. Але протягом дня він не відповідав на дзвінки.

Коли студенти повернуться до стаціонару — повідомимо згодом.

Нагадаємо, 5 травня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалили рішення про перехід Чернігівської області до «помаранчевої» зони карантину з 6 травня.

З 6 травня у Чернігові знімаються обмеження з малого бізнесу та закладів громадського харчування. Також це стосується роботи ТРЦ та спортзалів.

Учні 5-11 класів повернутися до навчання у школах вже з 11 травня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівська політехніка, студенти, Чернігівський колегіум

Добавить в:
 
 


Центр Комплект