• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » З 6 травня Чернігівська область матиме «помаранчевий» рівень протиепідемічної небезпеки


З 6 травня Чернігівська область матиме «помаранчевий» рівень протиепідемічної небезпеки

 

З 6 травня Харківська, Хмельницька області матимуть "жовтий" рівень протиепідемічної небезпеки, Чернігівська — "помаранчевий".Таке рішення під час засідання ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"З 00 години 00 хвилин 06 травня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Харківської, Хмельницької та Чернігівської областей. Також застосувати на території Харківської та Хмельницької областях обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для “жовтий” рівня епідемічної небезпеки, а на території Чернігівської області - для "помаранчевий" рівня", повідомив рішення міністр Кабінеті міністрів Олег Немчінов.


Таким чином з 6 травня у "червоній" зоні залишаються три області: Запорізька, Полтавська та Сумська.

Нагадаємо, у «червоній» зоні карантину Чернігівщина перебувала з 29 березня.

5 травня начальник управління транспорту та зв’язку міськради Олександр Рижий повідомив Суспільному, що громадський транспорт у Чернігові працюватиме в режимі спецперевезень, допоки наш регіон не вийде з «червоної» карантинної зони.

Gorod.cn.ua за матеріалами Суспільного

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: протиепідемічна небезпека, помаранчева зона, Чернігівська область, Олег Немчінов

Добавить в:
 
 


Центр Комплект