• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ботулізм у Чернігові: в цьому році вже зареєстровано 4 випадки


Ботулізм у Чернігові: в цьому році вже зареєстровано 4 випадки

 

6 травня в області зареєстрували випадок захворювання ботулізмом. Про це повідомляє Державна установа Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.Після вживання риби в'яленої непатраної занедужав 26-річний чернігівець. Наразі хворий знаходиться на лікуванні у медичному закладі Чернігова.

До речі, це не перший випадок ботулізму у Чернігові. Перший в цьому році був зареєстрований 21 квітня. Тоді 32-річний мешканець Чернігова потрапив до лікарні після вживання риби в'яленої непатраної власного виготовлення. Хворому введена протиботулінічна сироватка. Стан середньої важкості.

26 квітня зареєстровано ще 2 випадки захворювання ботулізмом у мешканців Чернігова. До лікарні потрапили люди 38 та 40 років, які також вживали рибу в’ялену непатрану власного виготовлення. Хворим введена протиботулінічна сироватка.

Спеціалістами ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» по всім випадкам проводились розслідування захворювань та лабораторні дослідження для підтвердження діагнозу.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ботулізм, Чернігів, риба

Добавить в:
 
 


Центр Комплект