• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В міськраді розповіли, коли в Чернігові скасують режим спецперевезень у громадському транспорті


Радио

В міськраді розповіли, коли в Чернігові скасують режим спецперевезень у громадському транспорті

Громадський транспорт у Чернігові працюватиме в режимі спецперевезень, допоки наш регіон не вийде з «червоної» карантинної зони. Про це Суспільному повідомив начальник управління транспорту та зв’язку міськради Олександр Рижий.За його словами, коли державна комісія ТЕБ та НС виведе Чернігівщину з переліку «червоних» областей, виконавчий комітет міської ради одразу розгляне зняття обмежень роботи громадського транспорту.

«Транспорт поки що працює в спеціальному режимі. Як тільки будуть вноситись зміни – буде повідомлено додатково», – сказав Олександр Рижий.

Нагадаємо, 28 квітня міська комісія з питань ТЕБ та НС послабила карантин у Чернігові. Зокрема, доручила виконкому міськради підготувати проект рішення щодо відновлення роботи громадського транспорту в звичайному режимі з 5 травня. Однак виконком таке рішення ще не ухвалював.

У вівторок, 4 травня, Головний санітарний лікар МОЗ Віктор Ляшко за результатами засідання державної комісії з питань ТЕБ ​​та НС сказав, що Чернігівщина та ще 3 регіони України, які перебувають у «червоній» зоні, найближчим часом можуть вийти з неї.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, спецперевезення, Олександр Рижий

Добавить в:
 
 


Центр Комплект