• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У «Солодких мріях» паски по 250 гривень за кілограм, панеттоне по 300-350


У «Солодких мріях» паски по 250 гривень за кілограм, панеттоне по 300-350

 

Панеттоне — новомодна для України випічка, запозичена в Італії. Схожа на паску, але смачніша. Її печуть і до Різдва, і до Великодня. Ночами клопочеться над панеттоне у міні-пекарні «Солодкі мрії» 53-річна прилучанка Вікторія Попова. Пекла вже італійську смакоту до Різдва — пішла. Тепер готує знову. Навіть ночами.— 26 квітня пекла з 23.30 вечора. 27 вдень поїсти-перепочити, і знову до випічки, — говорить телефоном.

Міні-пекарня запрацювала з осені минулого року. Це була мрія Вікторії Попової.

— Маю дві вищі освіти: педагогічну та менеджерську. Але все життя захоплювалась випічкою. Тому назва пекарні «Солодкі мрії. З любов’ю». Я її сама придумала. Це і моя мрія, і приємність. Випічка, приготована з любов’ю, для відвідувачів. Печу сама, у квадратному приміщенні, без підсобок, усе на виду: стіл, піч. Клієнти бачать, що я роблю і як.

У переліку — близько сорока видів продукції. Хліб на заквасці зі шпинатом, гарбузовим насінням, копченими томатами, є модна фітнес-серія (для тих, хто худне). Як каже Вікторія Владиславівна, їй за свій хліб не соромно.

— Почім великодня випічка?

— Панеттоне — по 300-350 за кілограм, паски — по 250 за кіло (розфасовка від 150 грамів до кілограма). Наче недешево, але панеттоне на якісному ромові, з родзинками, курагою, журавлиною, горіхами, шоколадом. Зверху — шоколад і сухофрукти. Паски також политі білим шоколадом (тільки білим) та вкриті сухофруктами. Зайшла в супермаркет — там по 79 гривень паски продають. Та я переконана, що мої особливі. Дотримуюсь тієї думки, що краще заробити трохи менше, зате не обдурити людину: усе покласти за рецептом і відповідної якості.

— Які «солодкі мрії» в прилучан?

— Найкраще беруть хліб. Але ідуть і макаронси (французькі різнобарвні тістечка з двох половинок з кремом) і сінабони (булочки з корицею, родом із США). Також у мене найкращий торт «Наполеон», за ексклюзивним рецептом.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №17 (1824), 29 квітня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: паски Вікторія Попова, Прилуки, панеттоне, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:
 
 


Центр Комплект