• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові зменшується кількість захворілих та госпіталізованих на covid-19


У Чернігові зменшується кількість захворілих та госпіталізованих на covid-19

 

Чернігівська область продовжує перебувати в червоній зоні за рівнем поширення коронавірусної хвороби. Поруч з цим, за минулий тиждень у Чернігові зменшилася кількість як захворілих, так і госпіталізованих. Нових випадків COVID-19 виявлено – 497 (-37,2%), одужало - 701, госпіталізовано – 138 (-26,2%), виписано – 207, померло – 18 осіб.Такі цифри озвучила заступниця начальника управління охорони здоров’я міської ради Ольга Малець на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 5 травня.

За її словами, динаміка за індикаторними показниками - позитивна: станом на 4 травня за 14 днів у місті захворіло 1296 осіб, середньодобова кількість хворих – 93.

Наразі у ковідних відділеннях міських лікарень перебуває 301 пацієнт з підозрами та підтвердженим діагнозом COVID-19. Це 56% від загальної кількості ліжкового фонду. Кисневої підтримки потребує 203 пацієнта та 7 - на апаратах-ШВЛ. Завантаженість ліжок, підключених до кисню – 45,8%.


- Фактично вже другий тиждень ми бачимо, що ситуація у місті стабілізується. Але кілька тижнів був досить високий показник смертності. З 26 квітня по 2 травня ми бачимо суттєву різницю між цифрами по госпіталізації та виписаних людей. Медична галузь міста у плані хворих на COVID-19 поступово розвантажується, але дуже повільно. Хоча висновки по тому, як ми провели пасхальні дні, ми зможемо робити 15-20 травня. Зараз хвиля потрошку спадає. Ми чекаємо відповідного рішення уряду щодо виведення нашої області з червоної зони. Сподіваємось на результати вакцинації, а також на те, що у літний період не буде таких сплесків, - зазначив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Ольга Малець додала, що усім чернігівцям необхідно продовжувати дотримуватися встановлених заходів безпеки. Перспектива до виходу з червоної зони у міста та області - є, тому зараз все залежить від самих мешканців, від того, як будуть виконуватись усі карантинні заходи.

Джерело: сайт Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Малець, ковід, нарада

Добавить в:
 
 


Центр Комплект