• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Зенітна установка та захоплення терористів: чернігівські прикордонники показали як та з чим працюють


Зенітна установка та захоплення терористів: чернігівські прикордонники показали як та з чим працюють

Рахунок на хвилини та секунди. Підрозділ, який першим у разі військової агресії протистоятиме ворогу на кордоні, показав свою роботу.

Як і чим захищає кордон зенітно-артилерійська застава та відділ прикордонної служби типу «С», дивіться у сюжеті.Шестеро прикордонників приводять у бойовий стан спарену зенітну установку «23-2». На це у чоловіків йде 25 секунд.

«23-міліметрова зенітна установка у складі двох авіаційних автоматів призначена для знищення повітряних цілей, піхоти і легко-броньованої техніки противника. Може вражати цілі на відстані 2,5 кілометри і на висоті від двох кілометрів. Темп стрільби 2000 пострілів за хвилину», – розповів начальник зенітно-артилерійської застави.

Працює з установкою зенітно-артилерійська прикордонна застава. Цей підрозділ створили його у 2014-му році, коли виникла реальна загроза збройного вторгнення.

Відділ прикордонної служби типу «С»
залучають, якщо є терористична загроза, під час затримання озброєної групи людей.

«Ми виконуємо пошук правопорушників державного кордону, їх затримання. Також локалізація нестандартних ситуацій, як на безпосередньо лінії державного кордону і у пунктах пропуску через державний кордон», – розповів заступник начальник відділу прикордонної служби типу «С».

Обидва ці підрозділи перебувають у постійній готовності до дій. Прикордонники охороняють 205 кілометрів кордону суходолом та 252 – річкою.

У випадку загострення на державному кордоні, їхнє головне завдання – зупинити ворога та допомогти українській армії підійти до кордону для відбиття наступу.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прикордонники, відділ прикордонної служби типу «С», державний кордон, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект