• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На території Чернігівського прикордонного загону з'явилась капличка


На території Чернігівського прикордонного загону з'явилась капличка

Напередодні свят Христового Воскресіння та дня прикордонника (відмічають 30-го квітня), на території Чернігівського прикордонного загону відбулося освячення каплички, зведеної на честь Архістратига Михаїла. Літургію провів Архієпископ Чернігівський та Ніжинський Євстратій, разом з капеланом прикордонного загону отцем Максимом:

«Ми знаємо, що на сході України на жаль палає полум’я війни. Левова частка прикордонників захищає східні кордони. Часто, повертаючись із фронту, військовослужбовці привозять цей фронт до себе додому, оцю пустоту. Саме тому, вони у цьому храмі можуть заповнити цю пустоту і можуть наповнити свої серця і душі духовним сенсом».Каплиця названа на честь Архістратига Михаїла не випадково, адже він є провідником небесних воїнств. Вона була ініційована керівництвом Чернігівського прикордонного загону, його службовцями, спільними зусиллями і благодійників, волонтерів.


Грамотами та медалями від Чернігівської Єпархії були нагородженні будівельники, що зводили каплицю, та її засновники і люди, що пожертвували на добру справу кошти.

В капличці з дерев’яного брусу знаходиться ікона Христа Спасителя, Божої матері, Архістратега Божого Михаїла, на честь якого й був зведений цей храм, а також ікони чернігівських святих. Ахієпископ Євстатій запевняє, храм і далі буде наповнюватися.Джерело: телеканал "Новий Чернігів", фото Чернігівського прикордонного загону

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: каплиця, прикордонники

Добавить в:
 
 


Центр Комплект