• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Гірше, ніж вчора: стан дітей, яких ушпиталили після отруєння грибами, погіршується


Талион

Гірше, ніж вчора: стан дітей, яких ушпиталили після отруєння грибами, погіршується

 

Двоє з чотирьох дітей, яких лікують після отруєння грибами в обласній дитячій лікарні у Чернігові – у вкрай важкому стані. Протягом доби аналізи у семимісячного Віктора та п’ятирічної Аліни погіршились. Хлопчик і зараз на апараті ШВЛ, а дівчинка в печінковій комі. Ще двоє дітей з родини теж в реанімації, їхній стан кращий.Про це розповіла Суспільному директорка з медичної частини обласної дитячої лікарні Ольга Іванова.

«Двоє вкрай важких, цим дітям гірше ніж було вчора, двоє трошки кращих. Все, що було погане все зберігається і краще не стає. Ну при отруєнні грибами прогнози погані. Їхній стан погіршується», - розповіла лікарка.

Нагадаємо, четверо дітей з села Олександрівка Добрянської громади отруїлися грибами в понеділок. Матір дітей Євгенія Алексеєнко каже: гриби-зморшки зібрали в лісі у неділю. Наступного дня вона їх відварила у воді, а потім додала до картоплі. Стверджує – гриби з картоплі діти не їли. О третій ночі у вівторок непритомними привезли до лікарні 7-місячного Віктора і 5-річну Аліну. Наступного дня до лікарні потрапили ще двоє дітей з сім'ї.


Матеріали по темі:


Четверо дітей з багатодітної родини потрапили до реанімації з отруєнням

Перебувають на обліку соцслужб: подробиці про родину, в якій 4 дітей отруїлися грибами

Діти, яких мама нагодувала грибною юшкою, балансують між життям і смертю

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: отруєння, гриби, дитяча обллікарня, Євгенія Алексеєнко, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект