• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Малому бізнесу дозволять працювати попри карантин


Малому бізнесу дозволять працювати попри карантин

 

В четвер 29-го квітня пройде чергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якої спільно з юристами міськради буде обговорене питання про можливість надання дозволу на працю чернігівським підприємцям.Напередодні в понеділок, 26 квітня, підприємці Чернігова зібралися на акцію під мерією. Казали, що неможливість працювати, через карантинні обмеження «червоної» зони доводять їх до відчаю. 

Як зауважив Григорій Годун, начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЧМР на сьогоднішній нараді в мерії - згідно діючого законодавства, поки Чернігів перебуває в "червоній зоні" - це неможливо. - Вчора була розмова з Облдержадміністрацією, вони також очікують, що ми в середу-четвер будемо переходити до жовтої зони, - додав він.

- На це мер Владислав Атрошенко зауважив, що ситуація з малим та середнім бізнесом у місті досить напружена. Це сотні людей, яким просто ні за що жить... І тут також повинна бути наша відповідальність, і не тільки перед законом, який забороняє їм працювати, а і перед людьми, яким ні за що існувати і які нас обирали на ці посади. Нам треба зважити - що для нас є пріоритетом. Тому, я налаштований без пафосних популістських заяв - все таки з четверга дозволити бізнесу працювати і просити поліцію акценти в роботі ставити в інших питаннях, навіть, якщо не буде виходу з "червоної" зони.


Годун на це сказав, що якщо буде прийняте колегіальне рішення комісії то можна буде надати дозвіл на працю з п'ятниці. На що мер сказав, що потрібно вирішити це питання в четвер і саме в четвер надати дозвіл на працю. Також він сказав, що сьогодні зустрінеться с очільницею ОДА з цього ж питання.

Також присутнім було повідомлено, що в найближчий час Чернігів відвідає Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, з яким Атрошенко обговорить свою пропозицію віддати повноваження регулювати карантинні обмеження - місцевій владі. На початку ж наради він досить критично висловився щодо ефективності карантинних обмежень не тільки в нашому місті, а і в столиці - в Києві, як і в Чернігові люди не дотримуються масочного режиму навіть в центрі міста і ніхто їх за це не штрафує. Великі скупчення людей у метро, на вулицях та супермаркетах, відсутність достатньої кількості вакцини, - ставлять під сумнів доцільність обмеження роботи саме малого бізнесу, адже на думку Атрошенко, це в кращому випадку знижує захворюваність на долі відсотків.Відео телеканалу «Дитинець»

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин, бізнес

Добавить в:
 
 


Центр Комплект