Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Рідний дядько наказував 8-річній племінниці «цьомкати» його той, роздягав і глумився. Його засудили на 15 років

Рідний дядько наказував 8-річній племінниці «цьомкати» його той, роздягав і глумився. Його засудили на 15 років

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок 29-річному Борису Лисенчику з Яблунівки Носівської ОТГ — 15 років позбавлення волі. Таке суворе покарання за зґвалтування 8-річної племінниці (Лисенчик — брат матері потерпілої). Про затримання любителя дитячого тіла «Вісник Ч» писав торік у грудні.Дівчинка жила з матір’ю, яка через дружбу з пляшкою не приділяла належної уваги доньці. Жінка вважається матір’ю-одиначкою. Біологічний батько більше часу проводив на роботі у Києві, ніж вдома. (Він навіть, коли судили Лисенчика, на засідання не з’явився). І тільки дядько Борис чи не щодня приходив до дівчинки, нібито побавити її. Саджав на коліна, цілував у щоки.

8 грудня торік школярка пішла гратися до сусідських дітей. Вже час додому повертатися, а вона не йде. З’ясувалося, причина не тільки в тому, що в її хаті холодно. Дитина зізналася сусідці, що боїться йти додому. Бо там над нею глумитиметься дядько Борис (чоловік жив неподалік у своєї матері, її бабусі. — Авт.).

Одкровення дівчинки вразили сусідку. Виявляється, дядько збиткувався над племінницею майже три роки.


Все почалося, ще коли вона пішла до першого класу. Завів у бабину хату, роздягнув, і сам зняв одяг. Водив своїм прутнем по її статевих органах. Наказував «цьомкати» його той і пхав до рота. Мала побоялася хоч комусь розказати про свою біду, бо ще й не зовсім усвідомлювала, що глумління продовжиться. А воно таки й продовжувалося. Дядько став гвалтувати вже у її хаті, коли не було нікого з дорослих.

Дівчинка підросла і вже добре розуміла, що з нею коїть родич. Однак мовчала. Оскільки педофіл погрожував, що її здадуть в інтернат, якщо комусь розповість. За три дні до того, як школярка відкрила душу сусідці, Борис її вкотре зґвалтував. Це підгледів 15-річний брат дівчинки.

Так матір дізналася про все. Проте не заявила в поліцію. А от сусідка мовчати не стала, повідомила правоохоронців і соцслужби.

На суді Лисенчик вини не визнав. Бо добре розуміє, на зоні за такі злочини жорстоко гвалтують і відправляють у «півнячий куток» ближче до параші. Доводив, що його обмовили. Та суд не повірив, тому що з дівчинкою працював тривалий час дитячий психолог. Дитина розповіла з подробицями про пережите. Спеціаліст дійшов висновку, що вигадати таке малолітня не могла.

На засіданні мати не стала на захист скривдженої доньки. А наполягала на тому, що Борис не міг так вчинити. Та це йому не допомогло. Для суду вистачило доказів.

У Лисенчика є право на апеляцію.

Дівча оговтується у Ніжинському центрі соціально-психологічної реабілітації. Її поки що вилучили з родини без позбавлення матері батьківських прав. Брата залишили у сім’ї, бо він зараз під слідством за групові крадіжки з магазинів.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №16 (1823), 22 квітня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Борис Лисенчик, Яблунівка, Ніжинський міськрайонний суд, вирок, згвалтування, педофіл, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: