• Брухт ДальнобойСервис


Радио

Глумився над 8-річною племінницею

За підозрою поліція затримала 29-річного Бориса Лисенчика. Він рідний дядько потерпілої, брат матері. Жертва насилля 8-річна дівчинка.Все сталося у селі Яблунівка Носівської ОТГ. Родина неблагополучна. Кажуть, матір з пляшкою дружить. Дітей двоє. Старшому хлопцю 15, захистити сестричку не може. Батько на роботі у Києві. Іноді й на вихідні не приїздить. А бідному дитяті нікуди діватись. Сказала сусідці, що не хоче йти додому, бо там будуть над нею дядьки знущатись, чіплятись, змушувати виконувати їх сексуальні забаганки. Жінка не могла змовчати. Заявила соцслужбі, а та вже звернулися до поліції. Дівча вилучили з родини. Відправили до лікарні у Носівці.

Кажуть, не один Борис глумився над беззахисним дитям, а й друзі з його компанії.

Поліцейські встановили, що зловмисник неодноразово вчиняв розпусні дії стосовно дитини та силоміць примушував її до статевих стосунків неприродним шляхом.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Правоохоронці розслідують кримінальне провадження за частиною 4 статті 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування особи, що не досягла чотирнадцяти років), що карається позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років.

За даними облпрокуратури,упродовж року від злочинів, пов’язаних з насильством в сім’ї, визнано потерпілими п'ять дітей, від зґвалтувань (замахів на зґвалтування) — 23. Переважна більшість стали жертвами сексуального насильства осіб, які проживали з ними однією сім’єю або сусідів. Сім’ї із складними життєвими обставинами. Через зловживання алкоголем батьків або одного з них, малозабезпеченість, відсутність належних умов для проживання та виховання дітей.

Вже є вироки стосовно чотирьох осіб, які обвинувачувались у зґвалтуванні, вчиненні злочинів, пов’язаних з насильством та розбещенням дітей.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №51 (1805), 17 грудня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Борис Лисенчик, Яблунівка, зґвалтування, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект